• Неодамнешно
Спа Салон за Масажа на Лице Опфаќа за Еднократна употреба потпирачи за глава Перница Покритие за Спа Перница Кревет Табела Салон Алатки,Розова,200pcs

Спа Салон за Масажа на Лице Опфаќа за Еднократна употреба потпирачи за глава Перница Покритие за Спа Перница

Buyers rating:
DEN 640.56

Количина на стоки

[Високо-квалитетни материјали] Направени со мека и густа, не-плетени ткаенини, без мирис. [Меки и удобни] супер меки масажа обезбедува покритие за хигиена и удобност на секоја масажа, маска, и, исто така, прави вашите клиенти да се чувствуваат свежо и удобно. [Општа големина стандард] круг дупка е резервирана во средината, која е погодна за секој облик на дишење простор (пареа седиште, спа порта, масажа табела). [Намали перење трошоци] Овие масажа листови може да се заштеди време и ќе не губат време за перење алишта.Тие се, исто така, преносни во големина, која е идеална за masseurs и beauticians, кои треба да патуваат често на своите клиенти' домови. [Погодна за многу наврати] многу погодна за спа, убавина продавница, масажа, тетоважа, фризер, итн.Големина : 200pcs | Боја : Розова.

Карактеристики на стоката

- Material:
Non-Woven
- Color:
White/pink
- Shape:
round with hole
- Diameter:
approx 29cm / 11.4inch
- Item quantity:
100/200pcs
- For people:
Massage headrest covers is perfect for who always go to the beauty salon
- Package Included:
100/200pcs x Disposable massage headrest covers :

Купувачи како што сакаат

2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа и 25 Смета за Еднократна употреба Масажа Кревет Опфаќа за Спа Табела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа и 25 Смета за Еднократна употреба Масажа Кревет Опфаќа за Спа Табела

【2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа】Направени од микрофибер + TPU водоотпорен слој, мека и издр

DEN 1463.52