• Неодамнешно
Црна Расположливиот Градник, за Еднократна употреба Спа Салон Женска долна облека, Не-плетени Brassieres, 25 Парчиња

Црна Расположливиот Градник, за Еднократна употреба Спа Салон Женска долна облека, Не-плетени Brassieres, 25

Buyers rating:
DEN 391.20

Количина на стоки

100% Густа, Не-плетени Ткаенини : Удобно и мека, Без груби хемиски мириси кои можат да предизвикаат алергиски кожни, Тие се исто така широко се користи за прикривање за повеќе убавина, тело, и хигиенски причини.Погодни Да се Носат : расположливиот градници се дизајнирани со ремени од двете страни, кој е многу удобен за носење, вие само треба да го носат од градите до назад и потоа тај до тоа; На градници се флексибилни и прилагодливи во големина, монтирање на повеќето жени.Посебен Пакет : Секој ампер градник, има посебна транспарентен амбалажа кеса, и можете удобно да извади мала торба кога ќе треба да се користи за тоа, кој е лесен за складирање и за носење, така што ќе може да се чува чист додека ужива чисти нега на кожата.Апликацијата Scenairios : Совршен за штавење, спа третмани,шанса,салон услуги, масажа, пот пареа, тетоважи, сауни, хотели, туристички користи, и повеќе.Она што Ќе Добиете : пакетот вклучува 25 парчиња на расположливиот градници и секој градник е индивидуално спакувани, чист и удобен, доволни количини за лична секојдневна употреба или салон употреба.Расположливиот Градник за Спреј за Тен/Масажа/Салон Услуги.Функција : ✔ 100% Висок квалитет не-плетени материјали, мека и удобна, лесна и дише.✔ Една големина одговара на сите, силна еластична, не стегање, висока удобно.✔ Еднократна употреба, и не треба да се мијат, повеќе санитарни, поздрав.✔ Поединечно пакувани за хигиенски цели, лесен за носење и употреба.Спецификации : Име : Расположливиот bras Quantity : 25 pieces Material : Не-плетени Fabric Color : Black Size : Слободен size Package Вклучува : 25 компјутери x Расположливиот bras Notes : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Може да има неколку боја разлики поради монитори, камера, или други фактори, ве молиме во вид преовладува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа и 25 Смета за Еднократна употреба Масажа Кревет Опфаќа за Спа Табела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа и 25 Смета за Еднократна употреба Масажа Кревет Опфаќа за Спа Табела

【2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа】Направени од микрофибер + TPU водоотпорен слој, мека и издр

DEN 1463.52