• Неодамнешно
Galápagos (05248) Листови на Вистински Мов, 8-Четвртиот, Природни

Galápagos (05248) Листови на Вистински Мов, 8-Четвртиот, Природни

Buyers rating:
DEN 270.00

Количина на стоки

Долготрајни : Големи Листови на Целата-Влакна Мов.Висок Absorbency : Контрола Тропски & Wetland Влажност.Хидрати Amphibians : Сида Пролевање на Влекачи.Лесен за Чистење!.Удобен Mossy Постелнина за Amphibians и Жаби.Galapagos Лист Мос е за Тропски & Шума Terrariums.Таа е идеална подлога за Ден Geckos, Стрела Жаби, Источна Newts, Оган Червенокоремна Newts, Тигар Salamanders, Џексон Chameleons, Geckos и слични видови.Лист Мов доаѓа во 8 QT resealable торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат