• Неодамнешно
AOFOTO 5x3ft Канцеларија француски Sash Прозорец во Позадина Дневна Соба со Софа на Растенијата Фотографија Позадина Внатрешни работи Casement Работа Дома Модерен Стан Мебел

AOFOTO 5x3ft Канцеларија француски Sash Прозорец во Позадина Дневна Соба со Софа на Растенијата Фотографија

Buyers rating:
DEN 237.36

Количина на стоки

Ако вашата позадина пристигна со мало браздата, едноставно железо задната страна (не на сликата страна) за лесно отстранување на брчки.Кога правите некоја фотографија, се пука, важно е да се запамети дека различни осветлување ќе произведува различни резултати, па еден добар начин да се подобри вашите фотографии е да експериментираат со прилагодување на осветлување.Кога правите некоја фотографија, се пука, важно е да се запамети дека различни осветлување ќе произведува различни резултати, па еден добар начин да се подобри вашите фотографии е да експериментираат со прилагодување на осветлување.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо.Сите наши backdrops се изработени од тенки, лесни винил.Тоа е, исто така, совршен за голем број на настани, како што бебето тушеви, свадби, дома собири, забави, булчински тушеви, училиште proms, клуб настапи, фестивали, фаза backdrops, црквата Божиќ игра, и сите видови на празнувањето. Ако сакате вашите омилени слики и големини, само ни даде вашите слики и големини, тогаш можеме да направиме за вас.Таа, исто така служи како одлична позадина за настапи во живо, како што се претстави, талент шоуа, концерти, црквата пјер, и фестивали.Тоа е, исто така, добро прилагодени за изложен продавница прикажува и за ентериерно уредување, како и фотографирањето уште живот аранжмани и производи.Backdrops се тркалаат станот и може да бидат обесени или вертикално или хоризонтално.Backdrops се тркалаат станот и може да бидат обесени или вертикално или хоризонтално.Овој материјал овозможува лесно виткање и преносливост.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дивјак Винил Позадина - Чиста Бела, 9'x20'
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дивјак Винил Позадина - Чиста Бела, 9'x20'

Професионален квалитет винил.Лесна, виси директно за беспрекорна позадина 505 g / см дебелина.Лесно да се �

DEN 3671.76
Девојка Слон Позадина Трепкане Трепкане Малку Ѕвезда Бебе Туш Позадина Розова Слон Бебе Туш Роденден, Новороденче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Девојка Слон Позадина Трепкане Трепкане Малку Ѕвезда Бебе Туш Позадина Розова Слон Бебе Туш Роденден, Новороденче

❤ Пакет : Само 1 BUC позадина.Позадина Стојат или Клипови не се вклучени.Златниот не е навистина златна св�

DEN 387.84
Кејт 5x6.5ft(1.5x2m) Расклопна Позадина Сиво Зелена Текстура Светло Кафеава Двострано Потекло Пресврт Flex Расклопна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кејт 5x6.5ft(1.5x2m) Расклопна Позадина Сиво Зелена Текстура Светло Кафеава Двострано Потекло Пресврт Flex Расклопна

Вовед : Еден позадина има две страни.Двојно страни може да се комбинираат слободно и шемите на позадина �

DEN 2856.00
Победи Аквариум Позадина Риба Резервоарот Позадина Налепница-Водопад Пејзаж во Тропски Природата Шума,ПВЦ Лепило
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Победи Аквариум Позадина Риба Резервоарот Позадина Налепница-Водопад Пејзаж во Тропски Природата Шума,ПВЦ Лепило

∆ Висока Дефиниција Слики со своите живописни бои и детални HD слики ∆ Направен од високо квалитетни ПВ�

DEN 246.72