• Неодамнешно
Neewer 5x7ft/1.5x2M Фотографија Зелена Позадина Позадина, Цврсти Чиста Chromakey Зелен Екран Полиестер Позадина на Екранот со 3 Позадина Клип за Фото Видео Снимање

Neewer 5x7ft/1.5x2M Фотографија Зелена Позадина Позадина, Цврсти Чиста Chromakey Зелен Екран Полиестер Позадина

Buyers rating:
DEN 395.76

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : (1)5x6.5ft/1.5x2 M Зелена Позадина; (3)Позадина Клип; Забелешка : не се мие со вода.Ако ти треба пеглање, можете да користите електричен железо или пареа железо, а температурата не смее да ја надмине 70℃; Само позадина со клипови е вклучена.Crossbar Дупка Дизајн идеален за видео уредување и уредување на слики, пријателски за chromakey и исечок.Карактеристики : Материјал : Полиестер Боја : Зелена Отворање Димензии : 59x78.7inches/150x200 сантиметри Укината Димензии : 14.3x9.8x0.3inches/36.5x25x1centimeters Тежина (Позадина Само) : 11.9 мл/0.34 кг Тежина (Позадина & 3 Стеги) : 16.5 мл/0.47 кг Пакет Содржина : 1 x Зелена Позадина 3 x Позадина Клип.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Девојка Слон Позадина Трепкане Трепкане Малку Ѕвезда Бебе Туш Позадина Розова Слон Бебе Туш Роденден, Новороденче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Девојка Слон Позадина Трепкане Трепкане Малку Ѕвезда Бебе Туш Позадина Розова Слон Бебе Туш Роденден, Новороденче

❤ Пакет : Само 1 BUC позадина.Позадина Стојат или Клипови не се вклучени.Златниот не е навистина златна св�

DEN 387.84
Победи Аквариум Позадина Риба Резервоарот Позадина Налепница-Водопад Пејзаж во Тропски Природата Шума,ПВЦ Лепило
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Победи Аквариум Позадина Риба Резервоарот Позадина Налепница-Водопад Пејзаж во Тропски Природата Шума,ПВЦ Лепило

∆ Висока Дефиниција Слики со своите живописни бои и детални HD слики ∆ Направен од високо квалитетни ПВ�

DEN 246.72
BINQOO 7x5ft Замрзнати Замокот Позадина Зима Мраз Кристали снежана Светот Божиќ Топки Фото Позадина Деца Принцезата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BINQOO 7x5ft Замрзнати Замокот Позадина Зима Мраз Кристали снежана Светот Божиќ Топки Фото Позадина Деца Принцезата

❤Материјал : винил(Висока резолуција и квалитет на Лесни, Објектот ќе биде испратите укината, лесен за с

DEN 303.84