• Неодамнешно
Leowefowa 5X3FT Дневна Соба Позадина Внатрешни работи Отворена Кујна Домот Скалило Троседот Селски Дрво Кат Европската Archiculture Винил Фотографија Позадина Деца Деца Новор

Leowefowa 5X3FT Дневна Соба Позадина Внатрешни работи Отворена Кујна Домот Скалило Троседот Селски Дрво Кат

Buyers rating:
DEN 184.56

Количина на стоки

Големина : Оваа ставка е 5(W) x 3(H) FT / 1.5 метри широк x 1 метар висока.Материјал : Винил; мала тежина; Тоа може да се свитка модели се лесна и згаснат отпорни на деца деца новороденче возрасни портрети или производ фотографија, видео backdrops или дисплеи; TV дигиталната фотографија; разноврсна позадина и е дело на уметноста.Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму.Подетални информации : Материјал : Винил и Компјутерска Насликани(Не се Перат)Боја : Како на сликата shown Features : Светло Апсорпција,Не-reflective Size : 5 * 3 FT (1.5 * 1 M).Прилагодено на Вашето Барање Подготовка : 3-5 days Usage : За Фотографија на Свадба,Возрасни,Деца,Новороденче ,Празник на & Сите Вид на Партија,Настан,Фестивал,Artistics Портрети за Фотограф или Shutterbug.Предност : Винил Крпа Backdrops Е Нашата Најнова И Најголема Компјутер Насликани Навремено-Слободен Руно-Како Ткаенина.Оваа Лесна Ткаенина Ќе Ви Даде Интензивна Живописни Бои Кои Сте Биле Во Потрага За Позадина.Таа Е Идеална Имот За Да Снимате Вашите Незаборавни Моменти.Ние исто Така Снабдување На Позадина Со Истата Слика Во Други Димензии,3x5ft,4x5ft,4x6.5ft,5x6.5ft,6.5x10ft,8x15ft,3 X5 FTAttention : Според владеењето на поштата, должината на објектот не може да биде повеќе од 1.2 м.Предмети ќе бидат испратени укината.Па таму може да се набори.Овде ние ви препорачуваме : 1) го промовираме до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.3) Водат и менгеме тоа да се врати капка се залагаме за 3-4 дена, тоа, исто така, работи.Ве молиме да се разбере дека секој компјутер на екранот е различен, затоа,бои може да се разликува малку.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кејт 5x6.5ft(1.5x2m) Расклопна Позадина Сиво Зелена Текстура Светло Кафеава Двострано Потекло Пресврт Flex Расклопна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кејт 5x6.5ft(1.5x2m) Расклопна Позадина Сиво Зелена Текстура Светло Кафеава Двострано Потекло Пресврт Flex Расклопна

Вовед : Еден позадина има две страни.Двојно страни може да се комбинираат слободно и шемите на позадина �

DEN 2856.00
Дивјак Винил Позадина - Чиста Бела, 9'x20'
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дивјак Винил Позадина - Чиста Бела, 9'x20'

Професионален квалитет винил.Лесна, виси директно за беспрекорна позадина 505 g / см дебелина.Лесно да се �

DEN 3671.76
Девојка Слон Позадина Трепкане Трепкане Малку Ѕвезда Бебе Туш Позадина Розова Слон Бебе Туш Роденден, Новороденче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Девојка Слон Позадина Трепкане Трепкане Малку Ѕвезда Бебе Туш Позадина Розова Слон Бебе Туш Роденден, Новороденче

❤ Пакет : Само 1 BUC позадина.Позадина Стојат или Клипови не се вклучени.Златниот не е навистина златна св�

DEN 387.84
Победи Аквариум Позадина Риба Резервоарот Позадина Налепница-Водопад Пејзаж во Тропски Природата Шума,ПВЦ Лепило
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Победи Аквариум Позадина Риба Резервоарот Позадина Налепница-Водопад Пејзаж во Тропски Природата Шума,ПВЦ Лепило

∆ Висока Дефиниција Слики со своите живописни бои и детални HD слики ∆ Направен од високо квалитетни ПВ�

DEN 246.72