• Неодамнешно
AD5112BCPZ5-500R7, Дигитални Potentiometer 5kOhm 64POS Non-Volatile 8-Пински LFCSP ЕП T/R (25 Предмети)

AD5112BCPZ5-500R7, Дигитални Potentiometer 5kOhm 64POS Non-Volatile 8-Пински LFCSP ЕП T/R (25 Предмети)

Buyers rating:
DEN 1123.20

Количина на стоки

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8542.39.00.01 Број на Тенџере по Пакет : 1 Број на Позиции : 64 Меморија Тип : Non-Volatile Отпор Вредност (kohm) : 5 Минимум Еден Напон (V) : 2.3 Типичен Еден Напон (V) : 5 Максимум Еден Напон (V) : 5.5 Дигитални Напон (V) : 1.8 до 5.5 Максимална Снабдувањето со Струја (m A) : 0.00075(Typ) Напојување Тип : Аналогни и Дигитални Минимум Оперативни Температура (°C) : -40 Максимум Оперативни Температура (°C) : 125 Снабдувач Температура Одделение : Поширокото Индустриско Пакување : Лента и Ролна Производители Пакет : LFCSP ЕП Pin Грофот : 8 Стандарден Пакет Име : CSP Монтажа : Површината Планината Пакет Висина : 0.55 Пакет Должина : 2 Пакет Ширина : 2 PCB промени : 8 Доведе Облик : Не Доведе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат