• Неодамнешно
JanSport Унисекс Голема Студент

JanSport Унисекс Голема Студент

Buyers rating:
DEN 1678.80

Количина на стоки

Полиестер.Увезени.Тврди Тежина : 800 g.Јачина на звук : 2100 сертификати во.Џебовите : 3 надворешни фронт.Материјал : 600 D полиестер.Скејтборд Носат : нема.На Jansport Голема Студент Ранец - оперативен збор се ГОЛЕМИ.Две огромни книга прегради се само на почетокот.Три повеќе џебови : две тенок оние кои и една обемна пред џеб со организаторот на продавница за сè, од пенкала и моливи за паметен телефон.Ергономски S ремени ќе го направи оптоварување се чувствуваат полесни.И Jansport е толку сигурни во издржливост на своите производи, тие нудат доживотна гаранција.Со други зборови, оваа торба треба да трае вашето дете низ град училиште.Прибл.Капацитет 2100 сертификати во.Прибл.Димензии : 17.5" x 13" x 10" Рака Мие Само.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Апстракт Пеперутка Ранец Пешачење Патување Водоотпорен Голем Капацитет Трајни Ранец Девојки И Момчиња Секојдневен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Апстракт Пеперутка Ранец Пешачење Патување Водоотпорен Голем Капацитет Трајни Ранец Девојки И Момчиња Секојдневен

Процесот Материјал : ПолнаШирина Печатење, Tiktok Популарни Елемент Ранец, Така Што Може Да Биде Најмногу П

DEN 671.76
Цветни Цвет Пеперутка Ретро Ранец Пешачење Патување Водоотпорен Голем Капацитет Трајни Ранец Девојки И Момчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Цветни Цвет Пеперутка Ретро Ранец Пешачење Патување Водоотпорен Голем Капацитет Трајни Ранец Девојки И Момчиња

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 671.76
JanSport Половина Пивце Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JanSport Половина Пивце Ранец

600 Denier Полиестер.ПОЛОВИНА ПИВЦЕ ДЕТАЛИ Еден главната преграда со бесење додаток џеб, прилагодлив рамо р

DEN 790.80
Berghaus TwentyFourSeven 15L Daysack
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Berghaus TwentyFourSeven 15L Daysack

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 984.00