• Неодамнешно
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Розова Жолта Простор Ракета Астронаут Летало Планета Морнарица

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Розова Жолта Простор Ракета Астронаут

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.ГОЛЕМ CAPACIT : може да се стави книги,тетратки,i Pad,чадори, козметика, паричници, итн.ИЗДРЖЛИВИ РАКА ДИЗАЈН : Сметководствената рачки и прилагодливи рака за оваа мода ранец се во ред шиење во комбинација платно со синтетичка кожа.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Rothco Платно Teardrop Пакет-Црна W/Кожа Акцент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rothco Платно Teardrop Пакет-Црна W/Кожа Акцент

Карактеристики Кафена Кожа Дното И Кожа Врвот Носат Справи.Поместена Ранец Ремени За Удобно Во Текот На

DEN 426.72
Picard Жените Ранец, 28
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Picard Жените Ранец, 28

Најлон обвивка.Патент затворање.На Picard бизнис ранец е направен од фино структурирани cowhide и се достапни

DEN 3514.80