• Неодамнешно
Ранец Шарени Риби Повремено Daypack Печати Bookbag За Мажи Жени

Ранец Шарени Риби Повремено Daypack Печати Bookbag За Мажи Жени

Buyers rating:
DEN 815.52

Количина на стоки

Овој ранец усвојува ергономски дизајн и користи високо квалитетни казна-мушка платно ткаенина дизајн, кој е водоотпорен, носат-отпорни, анти-навремено, дише, комфорни и издржливи.Ранец големина : 14.3x11.4x4.7 во/36.5x29x12 cm.Повеќе џебови : ранец има главната капацитет џеб, 2 странични џебови, 2 пред патент џебови, и 1 внатре во џеб.Главната преграда може да се одржи 14-инчни лаптопи, таблети, очила, паричници, мобилни телефони, облека, книги, канцелариски материјал, и сл., и двете странични џебови може да се одржи чадори, вода во шишиња, итн.Ранец големина : 36.5x29x12 cm.На задебелена и се проширува поместена рамо ремени може да се заштити вашиот рамениците и да го намали притисокот од тешки предмети.На рамо ремени може да се прилагоди по волја.Овој ранец е совршен за мажи, жени, млади, момчиња и девојки, основни училишта, блискиот училишта, средни училишта и универзитети.Можете да ги користите за тоа како еден неврзан училиште торба, туристички ранец, лаптоп ранец, итн.Димензии : 14.3x11.4x4.7 во/36.5x29x12 cm.Тежина : 520g.Водоотпорен Материјал : Овој ранец усвојува ергономски дизајн и користи високо квалитетни казна-мушка платно ткаенина дизајн, кој е водоотпорен, носат-отпорни, анти-навремено, дише, комфорни и издржливи.Повеќе Џебови : ранец има главната капацитет џеб, 2 странични џебови, 2 пред патент џебови, и 1 внатре во џеб.Големиот Капацитет : главната преграда може да се одржи 14-инчни лаптопи, таблети, очила, паричници, мобилни телефони, облека, книги, канцелариски материјал, и сл., и двете странични џебови може да се одржи чадори, вода во шишиња, итн.Поместена Рамо Ремени : На задебелена и се проширува поместена рамо ремени може да се заштити вашиот рамениците и да го намали притисокот од тешки предмети.На рамо ремени може да се прилагоди по волја.Стилски Печат : Ранец за печатење ја донесува посебен печатење и боење технологија, светли бои, јасно модели, и нема да исчезнат лесно.Тука може да изберете ранец со вашиот омилен модел.Широко се Користи : Овој ранец е многу погодна за мажи, жени, млади, момчиња и девојки, основни училишта, блискиот училишта, средни училишта и универзитети.Можете да ги користите за тоа како еден неврзан училиште торба, туристички ранец, лаптоп ранец, итн.Забелешка : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Picard Жените Ранец, 28
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Picard Жените Ранец, 28

Најлон обвивка.Патент затворање.На Picard бизнис ранец е направен од фино структурирани cowhide и се достапни

DEN 3514.80
Morikukko Маскирани Ранец, Црна (Црна, Сина)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Morikukko Маскирани Ранец, Црна (Црна, Сина)

100% Полиестер.Голем Ранец, Торба, Големи Хауба, Кеса димензии : ширина 33 см, должина 40 см, Хауба ширина : 30 cm.

DEN 2856.00