• Неодамнешно
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Цреша Дрво Гранки Бела Малку Цвеќиња Црвена

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Цреша Дрво Гранки Бела Малку Цвеќиња

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.2 x Печ Џебови, за да ги организирате вашите мали парчиња, како копчиња, слушалка,карти, итн.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Неговата двојна заштита и издржливи во употреба.Печати на враќање превозот етикета.БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : Топ drawstring затворање им обезбедува сигурност на вашите лични предмети со внатрешноста џебови за вид и поделба.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Шампион SuperCize Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион SuperCize Ранец

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 981.60