• Неодамнешно
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Aguacate

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Aguacate

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.Материјал : Висок квалитет на СТП кожа,убав допир злато метален хардвер,трајни полиестер обвивка.Структура : 1x Главниот складирање оддел да ги задржи вашите книги, списанија, тетратки, поттикне, преносни полначи, паричник, итн.2 x Печ Џебови, за да ги организирате вашите мали парчиња, како копчиња, слушалка,карти, итн.2x Скриени анти-кражба џебови за вредни работи; еден на задната страна; на еден внатре.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.Description Size : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инч.Материјали : СТП кожа надвор, полиестер внатре.Структура : внатре има 1 главната преграда,1 interlayer zippered џеб, 2 отворени врвот џебови,1 назад патент џеб.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.ИЗДРЖЛИВИ РАКА ДИЗАЈН : Сметководствената рачки и прилагодливи рака за оваа мода ранец се во ред шиење во комбинација платно со синтетичка кожа.Неговата двојна заштита и издржливи во употреба.ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.ГОЛЕМ CAPACIT : може да се стави книги,тетратки,i Pad,чадори, козметика, паричници, итн.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : Топ drawstring затворање им обезбедува сигурност на вашите лични предмети со внатрешноста џебови за вид и поделба.Мулти-слој за заклучување дизајн обезбедува максимална заштита за вашите елементи.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Rothco Платно Teardrop Пакет-Црна W/Кожа Акцент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rothco Платно Teardrop Пакет-Црна W/Кожа Акцент

Карактеристики Кафена Кожа Дното И Кожа Врвот Носат Справи.Поместена Ранец Ремени За Удобно Во Текот На

DEN 426.72
Picard Жените Ранец, 28
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Picard Жените Ранец, 28

Најлон обвивка.Патент затворање.На Picard бизнис ранец е направен од фино структурирани cowhide и се достапни

DEN 3514.80
Шампион SuperCize Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион SuperCize Ранец

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 971.04