• Неодамнешно
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Симпатична Alpaca

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Симпатична Alpaca

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

2 x Печ Џебови, за да ги организирате вашите мали парчиња, како копчиња, слушалка,карти, итн.БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : Топ drawstring затворање им обезбедува сигурност на вашите лични предмети со внатрешноста џебови за вид и поделба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училишта, кампување, шопинг и така натаму.5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Структура : внатре има 1 главната преграда,1 interlayer zippered џеб, 2 отворени врвот џебови,1 назад патент џеб.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.ИЗДРЖЛИВИ РАКА ДИЗАЈН : Сметководствената рачки и прилагодливи рака за оваа мода ранец се во ред шиење во комбинација платно со синтетичка кожа.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ГОЛЕМ CAPACIT : може да се стави книги,тетратки,i Pad,чадори, козметика, паричници, итн.Големина : 10.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.2x Скриени анти-кражба џебови за вредни работи; еден на задната страна; на еден внатре.Структура : 1x Главниот складирање оддел да ги задржи вашите книги, списанија, тетратки, поттикне, преносни полначи, паричник, итн.Мулти-слој за заклучување дизајн обезбедува максимална заштита за вашите елементи.Материјал : Висок квалитет на СТП кожа,убав допир злато метален хардвер,трајни полиестер обвивка.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.Печати на враќање превозот етикета.ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.Материјали : СТП кожа надвор, полиестер внатре.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.Печати на враќање превозот етикета.ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Morikukko Маскирани Ранец, Црна (Црна, Сина)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Morikukko Маскирани Ранец, Црна (Црна, Сина)

100% Полиестер.Голем Ранец, Торба, Големи Хауба, Кеса димензии : ширина 33 см, должина 40 см, Хауба ширина : 30 cm.

DEN 2856.00
Шампион SuperCize Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион SuperCize Ранец

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 981.60