• Неодамнешно
Кожа Прашка Торба Crossbody Ранец за Мажи Жени Патување Отворено Спортски Туризам Кампување Рамо Градите Ден Пак Daypack

Кожа Прашка Торба Crossbody Ранец за Мажи Жени Патување Отворено Спортски Туризам Кампување Рамо Градите Ден

Buyers rating:
DEN 549.36

Количина на стоки

Внимание : ГОЛЕМИНА : Мала Големина, НЕ МОЖЕ да ОДГОВАРА МИНИ IPAD И IPAD; Големина : 18(W)*4cm(D)*38cm(H)(7.0*1.5*14.9") години; Петки архивиран џебови (Три предни џебови, од една страна џеб, еден во задниот џеб); За повеќе големината детали, ве молиме во градите на големината на сликата.КАПАЦИТЕТ : Топ мали џеб има Копчиња,Автобус Картички,Кредитни Картички,Пари; Пред zippered главниот џеб има слушалки,цигари,телефони,пенкало,краток паричници и др.; Страна и Назад zippered џеб може да има Телефони, Долго Паричници и други долго мали работи, НЕ МОЖЕ да ОДГОВАРА МИНИ IPAD И IPAD.Боја : Црна; Материјали : Вистинска Кожа Cowhide, Тоа е може да се користи како прашка торба, градите торба, торба, crossbody торба ,патна торба, отворено торба, daypack.Прилагодливи крст-тело рамо, рака со ослободување клип.ИДЕАЛЕН АПЛИКАЦИИ : Outdoor sports (пешачење, кампување, качување, трчање, возење велосипед, возење велосипед и сл.), излети, патувања/одмор, патувања во луна-парк,или така натаму.МАТЕРИЈАЛ : висок квалитет вистински cowhide кожа материјал.ткаенина обвивка,Zip затворање.Кожа и одлична изработка, Оваа торба е направен од современ тип Полумесечина дизајн,Гроздобер, Луксузни која го покажува вашиот извонредна темперамент.Тој е направен да биде трајно во текот на долг период на време.Идеални за патување, работа, училиште, пешачење и други активности на отворено.Hebetag Гроздобер Мода Обичните Вистински Cowhide Вистинска Кожа Прашка Торба Кеси за Мажи Тактички Воен Рамо Гласник Crossbody Патување Пешачење Кампување Тактички Градите Пакет Ранец Daypack Кафе Браун.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Picard Жените Ранец, 28
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Picard Жените Ранец, 28

Најлон обвивка.Патент затворање.На Picard бизнис ранец е направен од фино структурирани cowhide и се достапни

DEN 3514.80