• Неодамнешно
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Симпатична Лимон Брановидна Линија

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Симпатична Лимон Брановидна Линија

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.Било какви дополнителни проблеми со вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас.Description Size : 10.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Picard Жените Ранец, 28
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Picard Жените Ранец, 28

Најлон обвивка.Патент затворање.На Picard бизнис ранец е направен од фино структурирани cowhide и се достапни

DEN 3514.80
Шампион SuperCize Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион SuperCize Ранец

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 971.04
Шампион SuperCize Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион SuperCize Ранец

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 981.60
Шампион SuperCize Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион SuperCize Ранец

Прилагодливи ремени.Внатрешни работи лаптоп ракав.Преден џеб, со внатрешни организаторот.Извезена печ

DEN 757.44