• Неодамнешно
Кожа Прашка Торба Пешачење Daypack за Мажи Жени Отворено Туристички Кампување Риболов Crossbody Рамо Градите Пакет Ранец

Кожа Прашка Торба Пешачење Daypack за Мажи Жени Отворено Туристички Кампување Риболов Crossbody Рамо Градите

Buyers rating:
DEN 405.36

Количина на стоки

Издржливи тежина : 400g приближно; класичен и гроздобер, една назад патент џеб, еден патент главниот џеб(внатрешно еден патент и отворен џеб), една пред патент џеб и една пред магнетни затворање џеб, Совршен Подарок за Божиќ, Нова Година, Благодарение Давање Ден, Groomsmen, Родендени, Денот на Таткото.Дизајниран за удобност : Добро изградба, удобно носење, организаторите, доволно место за превоз до вашиот 7.9 инчен ipad мини, мобилен телефон, notepad, очила, книги, копчиња, пенкала, картички, фенерче, ракавици, полначи, моќ банка.гроздобер и модерен, ќе ги носи повеќе на модна смисла и среќа да го носат сите на време кога отворено.Повеќенаменски употреба : Овој стилски прашка торба може да се користи како градите торба, прашка торба, градите торба crossbody торба, торба, crossbody ранец, рамо ранец, итн, се вклопуваат многу добро за возрасни мажи или жени, момчиња, девојки.совршен за на отворено, патување, кампување, планинарење, риболов, шопинг, и работа.средна големина, лесно да го стави во голем ранец, багаж торбата или куферот кога ќе патуваат. 100% задоволство гаранција гаранција и пријателски услуги на клиентите : Не грижете се за услугата.Ако имате било каков проблем во врска со објектот, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас. (Преку ред ,можете да дознаете : КОНТАКТИРАЈТЕ со ПРОДАВАЧОТ) Ние ќе бидеме таму со вас!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Picard Жените Ранец, 28
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Picard Жените Ранец, 28

Најлон обвивка.Патент затворање.На Picard бизнис ранец е направен од фино структурирани cowhide и се достапни

DEN 3514.80
Dakine Унисекс 365 Пакет Ранец, Laurelwood, 21L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dakine Унисекс 365 Пакет Ранец, Laurelwood, 21L

Непоместена лаптоп ракав.Одговара на повеќето 15" лаптоп компјутери.Поместена дното панел.Димензии : 19 x 1

DEN 1269.60
Rothco Платно Teardrop Пакет-Црна W/Кожа Акцент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rothco Платно Teardrop Пакет-Црна W/Кожа Акцент

Карактеристики Кафена Кожа Дното И Кожа Врвот Носат Справи.Поместена Ранец Ремени За Удобно Во Текот На

DEN 426.72
Шампион SuperCize Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион SuperCize Ранец

Прилагодливи ремени.Внатрешни работи лаптоп ракав.Преден џеб, со внатрешни организаторот.Извезена печ

DEN 757.44
Шампион SuperCize Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион SuperCize Ранец

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 981.60
Шампион SuperCize Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион SuperCize Ранец

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 971.04
Morikukko Маскирани Ранец, Црна (Црна, Сина)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Morikukko Маскирани Ранец, Црна (Црна, Сина)

100% Полиестер.Голем Ранец, Торба, Големи Хауба, Кеса димензии : ширина 33 см, должина 40 см, Хауба ширина : 30 cm.

DEN 2856.00