• Неодамнешно
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Армијата Зелената боја Маскирна Водител на Моделот

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Армијата Зелената боја Маскирна Водител

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.2x Скриени анти-кражба џебови за вредни работи; еден на задната страна; на еден внатре.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Големина : 10.Структура : внатре има 1 главната преграда,1 interlayer zippered џеб, 2 отворени врвот џебови,1 назад патент џеб.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Rothco Платно Teardrop Пакет-Црна W/Кожа Акцент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rothco Платно Teardrop Пакет-Црна W/Кожа Акцент

Карактеристики Кафена Кожа Дното И Кожа Врвот Носат Справи.Поместена Ранец Ремени За Удобно Во Текот На

DEN 426.72
Morikukko Маскирани Ранец, Црна (Црна, Сина)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Morikukko Маскирани Ранец, Црна (Црна, Сина)

100% Полиестер.Голем Ранец, Торба, Големи Хауба, Кеса димензии : ширина 33 см, должина 40 см, Хауба ширина : 30 cm.

DEN 2856.00
Шампион SuperCize Ранец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион SuperCize Ранец

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 981.60