• Неодамнешно
Самостојно Држи Push Pull се Справува со Црна Инстант Кабинет Фиока се Справи со Лизгачки Врата, Прозорец Копчиња Без Вежба Пластични Помошни Повлекува за Бања, Кујна О

Самостојно Држи Push Pull се Справува со Црна Инстант Кабинет Фиока се Справи со Лизгачки Врата, Прозорец Копчиња

Buyers rating:
DEN 206.16

Количина на стоки

【Човештвото Дизајн】на уникатен дизајн со рачки е и убав и многу погоден за туркање и влечење, донесе повеќе удобноста на вашиот живот. 【Лесно да се Инсталира】без лепак ,не вежба, се држиме за тоа каде ќе посакате, повеќе не се плеткаш со вежба и навртки, тоа само е потребно неколку секунди за да го инсталирате рачки. 【Силна Лепливоста】Овие работи може да се држи на било каква мазна површина како стакло, метал ,керамика , пластика и насликани дрво, нека одмор од најмалку 24 часа пред да го користите. 【Едноставен и Погодна за Многу Места】црна рачки се современи и едноставни натпревар со многу мебел, важат за повеќето домашни стил. 【Материјал】изработен од ABS и самолепливи паста , која е дозволено да се лесно да се користи за мазна површина како кабинет шкафот врати.Боја : Рачки D.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Силиконски Стакло На Прозорец За Самолепливи Фрижидер Врата Се Справи Со Мебел Помошни Копчиња Гардероба Повлекува(Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Стакло На Прозорец За Самолепливи Фрижидер Врата Се Справи Со Мебел Помошни Копчиња Гардероба Повлекува(Црна)

Направени од издржлив силиконски материјал, со голема сила, добра цврстина, добра отпорност на абење, и

DEN 575.76
Brainerd 3 Да Се Повлече, Сатен Никел
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Brainerd 3 Да Се Повлече, Сатен Никел

Цинк.Изградена од високо квалитетен материјал за траен издржливост Координира со други предмети од Ита

DEN 283.20