• Неодамнешно
Vpang 4 Парчиња Авто-Стап Фиока Копчиња Push Pull Помошник Инстант Кабинет Фиока се Справи со Помошник Кујната Кабинет Вратата Прозорец Фиока Помошни Повлекува Погодно О?

Vpang 4 Парчиња Авто-Стап Фиока Копчиња Push Pull Помошник Инстант Кабинет Фиока се Справи со Помошник Кујната

Buyers rating:
DEN 208.56

Количина на стоки

Материјал : ABS Пластика, еколошки и издржливи; Големина : 4.9*8.2 cm / 1.9*3.2 инчи.Апликацијата Површини : Стакло, плочка, од нерѓосувачки челик, woodboard и било мазна и чиста површина.Лесен за Инсталација : Без лепак е потребно.Едноставно тргни исклучување на заштитната лагер од самолепливи поддршка и се држи на било мебел.Човештвото Дизајн : уникатен дизајн со рачка е и убав и многу погоден за туркање и влечење, донесе повеќе удобноста на вашиот живот.Широко се Користи : Со добра stickiness, леплива на windows, гардероба, шкафови, фиоки и дури и стаклени врати, лесно и напор при отворање и затворање.Спецификација : Материјал : ABS Пластика Големина : 4.9*8.2 cm / 1.9*3.2 инчен Боја : Бела, Црна Количина : 4 Парчиња Дизајн за лизгачки врата која без рачка, погоден за прозорци, врати, шкафови, кабинети, гардероби, фиоки и други мебел.Лесна лепило, не е лесно да се откажат од надвор; ако не ви требаат, може да биде раскинат исклучување во секое време, многу безбедна и едноставна операција; да донесе повеќе удобноста на вашиот живот!Забелешка : ве Молиме овозможи за 0.5 cm грешка поради прирачник за мерење.Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.Пакет Се Вклучени : 4 * Авто-Стап Push Pull Помошник.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LINHU Мат Црна Кујна Вратата Повлекува Дом Гардероба Кабинет се Справува Шкафот Копчиња Фиока Вади оков за Мебел(09-Една
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LINHU Мат Црна Кујна Вратата Повлекува Дом Гардероба Кабинет се Справува Шкафот Копчиња Фиока Вади оков за Мебел(09-Една

Материјал : Цврст Алуминиум.Количина : 1piece.Боја : црна.Дупка Растојание : една дупка / 96mm / 128mm / 192mm.Пакет со�

DEN 292.56
Силиконски Стакло На Прозорец За Самолепливи Фрижидер Врата Се Справи Со Мебел Помошни Копчиња Гардероба Повлекува(Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Стакло На Прозорец За Самолепливи Фрижидер Врата Се Справи Со Мебел Помошни Копчиња Гардероба Повлекува(Црна)

Направени од издржлив силиконски материјал, со голема сила, добра цврстина, добра отпорност на абење, и �

DEN 575.76