• Неодамнешно
6 Pack | 5.5 Мат Црна Кабинет се Справи со Повлече: 5 инчен Дупка Центар Плоштадот Бар Нерѓосувачки Челик Кујнски Кабинет Вратата/Фиока Хардвер

6 Pack | 5.5 Мат Црна Кабинет се Справи со Повлече: 5 инчен Дупка Центар Плоштадот Бар Нерѓосувачки Челик Кујнски

Buyers rating:
DEN 1031.76

Количина на стоки

Нерѓосувачки Челик Материјал, Водат Слободни. 4 X ЗАВРТКИ по рачка, НИ Стандард #8-32 (НЕ МЕТРИЧКИ) / 2x 1" и 2x 1-3/4" (за фиоки).Вистински Мат Црна Заврши, Анти Отпечатоци и Екстра Обложени да се Спречи Гребнатини.Вкупно Бар Должина од 5.5 инчи - Растојание Помеѓу Шрафовите 5 инчен (128mm) - 1/2 инчи Дебелина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Силиконски Стакло На Прозорец За Самолепливи Фрижидер Врата Се Справи Со Мебел Помошни Копчиња Гардероба Повлекува(Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Стакло На Прозорец За Самолепливи Фрижидер Врата Се Справи Со Мебел Помошни Копчиња Гардероба Повлекува(Црна)

Направени од издржлив силиконски материјал, со голема сила, добра цврстина, добра отпорност на абење, и �

DEN 575.76
LINHU Мат Црна Кујна Вратата Повлекува Дом Гардероба Кабинет се Справува Шкафот Копчиња Фиока Вади оков за Мебел(09-Една
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LINHU Мат Црна Кујна Вратата Повлекува Дом Гардероба Кабинет се Справува Шкафот Копчиња Фиока Вади оков за Мебел(09-Една

Материјал : Цврст Алуминиум.Количина : 1piece.Боја : црна.Дупка Растојание : една дупка / 96mm / 128mm / 192mm.Пакет со�

DEN 292.56