• Неодамнешно
50 персонални КОМПЈУТЕРИ 12/30cm Акрилик Прачки Јасно Акрилик Dowel Прачки за Обновливи Акрилик Lollipop Стап Акрилна Лента Јасно Стапови Транспарентна Пластика Круг Прачка

50 персонални КОМПЈУТЕРИ 12/30cm Акрилик Прачки Јасно Акрилик Dowel Прачки за Обновливи Акрилик Lollipop Стап

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

【Големина Информации】големината на секоја јасно акрилик род е 0.2" / 0.6 cm во дијаметар и 12"/30cm должина.Соодветна големина за вас да се користи во различни употреба, како што се занаети, модел одлуки, хоби користење и така натаму. 【Широк Апликации】12inch акрилик прачки се погодни за различни DIY проекти, не само што може да се користат за правење на различни десерти, како што се близалки, роденден торти, декорација на бонбони или други змии, но тоа е исто така добра за модел стојат, кристално лустерот, faux орхидеи planters, екранот стои, stirrer, итн. 【Ќе Добиете】ќе добиете 50 парчиња од акрил dowel прачки, што е доволно за да се задоволи вашите хобија и професионални потреби, исто така, доволно за да можете да ги споделите со вашите пријатели или семејства. 【Акрилик Материјал】Нашите јасно акрилик лента се направени на квалитетот акрилик кој е издржлив, не е лесно да се пробие и потешко отколку обичните стакло, безбедно и не-токсични, која може да обновливи употреба. 【Лесно да се Чисти】Нашите Акрилик lollipop стапчиња се лесни за чистење поради користењето на доградба на акрилни материјали.Машина за миење садови или миење на рацете се препорачува, и не се грижи за храна ќе се држиме до нив.Карактеристики 1. Акрилик, исто така познат како ПММА, е лесен, тешки пластика која нуди транспарентност слична на онаа на стакло. 2. Мазна површина, не боли раце; убаво допир, поудобно да се користи. 3. Тоа е тешка и дава исклучителни времето отпор, сила, јасност и флексибилност. 4. Мала тежина, тоа е погодно да се носат.Спецификација : Боја : Транспарентна Материјал : Акрилик Димензии : Должина 12"/30cm Дијаметар : 0.24" / 0.6 см Изглед : Мазна Пакет се вклучени : 50 x Јасно Акрилик Прачки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Lakco 818 Depthfinder Злато
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lakco 818 Depthfinder Злато

Пакет Димензии : 2.0 cm L x 6,9 см W x 13.7 см Х Пакет Тежина : 0.033 килограми.Тип На Производ : Опрема За Риболов.Трај

DEN 47.76