• Неодамнешно
Фенолни G-5 изборен Круг Род - Природно - 24 Должина x 0.5 Дијаметар (Пакување од 2) (Номинална)

Фенолни G-5 изборен Круг Род - Природно - 24 Должина x 0.5 Дијаметар (Пакување од 2) (Номинална)

Buyers rating:
DEN 2052.00

Количина на стоки

Висока механичка сила.Висока механичка сила.Висок лак и отпорност на топлина.Само гаснење.Одлични електрични својства под суви и влажни услови.Сода отпорни.Фенолни прачки се цврсти, густи материјал со примена на топлина и притисок на влакна или на ткаенини и примена на синтетички смоли.Phenolics се една од најстарите, најдобро познат општа намена thermoset смола.Секое одделение е лесен, околу половина од тежината на алуминиум, и имам една необична комбинација на својства.Некои од начини на употреба на фенолни материјал вклучуваат но не се ограничени на лежишта, запчаници, дихтунзи, подлошки, трансформатори, и разни обработка компоненти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NRX 883S Г-7'4 Med Hvy Брзо
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NRX 883S Г-7'4 Med Hvy Брзо

Должина : 7' 4".Линија : 10 20 кг.Намамат : 3 / 16 3 / 4 оз.Моќност : Медиум Тешки.Акција : Брзо.Повеќето inshore риболов

DEN 1245.60
Lakco 818 Depthfinder Злато
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lakco 818 Depthfinder Злато

Пакет Димензии : 2.0 cm L x 6,9 см W x 13.7 см Х Пакет Тежина : 0.033 килограми.Тип На Производ : Опрема За Риболов.Трај

DEN 47.76