• Неодамнешно
Фенолни CE Моделирани Круг Род - Природно - 24 Должина x 0.75 Дијаметар (Номинална)

Фенолни CE Моделирани Круг Род - Природно - 24 Должина x 0.75 Дијаметар (Номинална)

Buyers rating:
DEN 2265.60

Количина на стоки

Добро киселина отпор.Добро киселина отпор.Низок напон.Ниска фреквенција електрични перформанси.Лесно машински.Добро механичка сила.Фенолни прачки се цврсти, густи материјал со примена на топлина и притисок на влакна или на ткаенини и примена на синтетички смоли.Phenolics се една од најстарите, најдобро познат општа намена thermoset смола.Секое одделение е лесен, околу половина од тежината на алуминиум, и имам една необична комбинација на својства.Некои од начини на употреба на фенолни материјал вклучуваат но не се ограничени на лежишта, запчаници, дихтунзи, подлошки, трансформатори, и разни обработка компоненти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Lakco 818 Depthfinder Злато
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lakco 818 Depthfinder Злато

Пакет Димензии : 2.0 cm L x 6,9 см W x 13.7 см Х Пакет Тежина : 0.033 килограми.Тип На Производ : Опрема За Риболов.Трај

DEN 47.76