• Неодамнешно
Фенолни G-10 Круг Род - Природно - 36 Должина x 0.875 Дијаметар (Номинална)

Фенолни G-10 Круг Род - Природно - 36 Должина x 0.875 Дијаметар (Номинална)

Buyers rating:
DEN 2609.28

Количина на стоки

Висок flexural, влијание и поврзаност сила на собна температура.Висок flexural, влијание и поврзаност сила на собна температура.Добро електрични својства под суви и влажни услови.Сода отпорни.Најпознатите разноврсна сите околу ламинатни.Ниска влага-апсорпција и топлина-нарушување карактеристики.Фенолни прачки се цврсти, густи материјал со примена на топлина и притисок на влакна или на ткаенини и примена на синтетички смоли.Phenolics се една од најстарите, најдобро познат општа намена thermoset смола.Секое одделение е лесен, околу половина од тежината на алуминиум, и имам една необична комбинација на својства.Некои од начини на употреба на фенолни материјал вклучуваат но не се ограничени на лежишта, запчаници, дихтунзи, подлошки, трансформатори, и разни обработка компоненти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EGSTAOR PP ПВЦ PPR Пластични Прачки за Заварување 60PCS, Пластични Заварчик Прачки Ленти Зелена/Бела/Сино/Жолта/Црвена/Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EGSTAOR PP ПВЦ PPR Пластични Прачки за Заварување 60PCS, Пластични Заварчик Прачки Ленти Зелена/Бела/Сино/Жолта/Црвена/Црна

Големина(1 Прачки) : Должина 10.0"(±0.15"), Дебелина 0.1", Ширина 0.2".Пакетот вклучува 60pcs пластични заварчик прач

DEN 239.76
NRX 883S Г-7'4 Med Hvy Брзо
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NRX 883S Г-7'4 Med Hvy Брзо

Должина : 7' 4".Линија : 10 20 кг.Намамат : 3 / 16 3 / 4 оз.Моќност : Медиум Тешки.Акција : Брзо.Повеќето inshore риболов

DEN 1245.60
Lakco 818 Depthfinder Злато
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lakco 818 Depthfinder Злато

Пакет Димензии : 2.0 cm L x 6,9 см W x 13.7 см Х Пакет Тежина : 0.033 килограми.Тип На Производ : Опрема За Риболов.Трај

DEN 47.76