• Неодамнешно
Легиран Челик Рамен Акции, 3/4 Дебела, 6 Ft L X 3 W

Легиран Челик Рамен Акции, 3/4 Дебела, 6 Ft L X 3 W

Buyers rating:
DEN 16353.60

Количина на стоки

Објект - Стан Акции.Тип - Општа Намена.Материјал - Од Легиран Челик.Легура Тип - 4140. Дебелина - 3/4".Легиран Челик Рамен Акции, 3/4' Дебел, 6 Ft L X 3' WFeatures Ширина - 3" Должина - 6 Ft Заврши - Неполиран Темперамент - Ладно Заврши/Annealed Дебелина Толеранција - 0.000/-0.007" Ширина Толеранција - 0.000/-0.011" Должина Толеранција - 6.000" Типично Цврстина - 241 Max Цврстина Скала - BHN.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дизни Maleficent Филм Костим На Персоналот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизни Maleficent Филм Костим На Персоналот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 479.76