• Неодамнешно
Shoresu Волна Предиво Конец, Мека Worsted Предиво Виножито од Тебе Бои DIY Бебе Плетење Волнени Shawl Шамија Капчиња Тема Набавки - 6#

Shoresu Волна Предиво Конец, Мека Worsted Предиво Виножито од Тебе Бои DIY Бебе Плетење Волнени Shawl Шамија

Buyers rating:
DEN 260.88

Количина на стоки

♥ Висок квалитет, мека, издржливи, волна предиво, кои ви даваат мека допира. ♥ Виножито од тебе боја worsted волна предиво е толку убава за DIY плетење. ♥ Pilling отпорни и намалување отпорни. ♥ Количина : 1 x Волна Предиво Тема. ♥ Задоволството на клиентите е Нашиот Голема Страст : Вашето задоволство е 100% загарантирано!ве молиме да бидат слободни да контакт ако не сте задоволни од било која причина.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет, мека, издржливи, волна предиво, кои ви даваат мека допира.Виножито од тебе боја worsted волна предиво е толку убава за DIY плетење.Pilling отпорни и намалување отпорни.Може да се користи за да сплетам шамија, shawl, џемпер, капа, и чевли, седиште мат, итн.Тоа е толку мека дека тоа е совршен за плетење бебе резерви. 100.0 g за секое skein.Предложи капчиња игли за чорапи или ракавици е 2.0-2.25 мм.Предложи капчиња игла за џемпер е 3-3.75 мм.Предложи капчиња игла за shawl е 4mm.Рака мие и се рамни да се исуши.Карактеристики : Материјал : Волна Предиво Конец во Боја : 20 Бои се Опционални(Како на Сликата Прикажани) Тежина : 100.0 g/Skein Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Памук предиво само, други додатоци на сликата не се вклучени.Пакетот Вклучува : 1 x Волна Предиво Тема.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Плетење Предиво, Природна Боја Добра Еластичност Млеко Памук Предиво Капчиња Нишка Не Исчезнува Дише за Марами
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Плетење Предиво, Природна Боја Добра Еластичност Млеко Памук Предиво Капчиња Нишка Не Исчезнува Дише за Марами

На 5string памук предиво има повеќе униформа се чувствуваат отколку обичните памук, со повисока еластичнос

DEN 818.16
Лав Бренд Руменило Предиво AR WRKSHP Дел
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лав Бренд Руменило Предиво AR WRKSHP Дел

Овој тренд продолжува со AR Работилница, на џамбо жанила предиво што може да се хеклани, или поврзана без

DEN 468.48