• Неодамнешно
Пинк Бела Сомот Капчиња Предиво 100g Меки Жанила Предиво Рака Плетење Предиво Гломазна Вегетаријанска храна, Газирани Предиво Капчиња Тема за Облека, Шапка Шамија Ќ?

Пинк Бела Сомот Капчиња Предиво 100g Меки Жанила Предиво Рака Плетење Предиво Гломазна Вегетаријанска храна,

Buyers rating:
DEN 385.92

Количина на стоки

Оваа меки жанила е направен од 100% чист полиестер,исклучително мека,топла,трајни,меки,лесно да се грижи за,машина перат,мека на допир.Нашите предиво е идеален за изработка на уникатна и интересна облека,додатоци и занаети.На предиво е супер мека и мазна.Додадете овие неверојатно убава поврзана предиво на вашиот проект да се направи сте искра.Различни бои се на располагање,погодна за плетење,Капчиња,или diy било проекти.Овие предиво може рака изми или машина перат. 100% полиестер,со висок квалитет предиво,иновативен дизајн,луксузен и елегантен,со иста должина на крзно и добро дистрибуирани текстура.Лесно да се работи,крзно може да се крие вашите грешки и нема да се грижи за сплетам ред.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Bernat Softee Буци Предиво (6-Pack) Црна 161128-28040
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bernat Softee Буци Предиво (6-Pack) Црна 161128-28040

100% Акрил.Цената е за 6 skeins на Bernat Softee Буци Предиво Црна 16112828040 (UPC 057355351226) за вкупно 648 дворови / 21oz (592 метри /

DEN 746.16