• Неодамнешно
Krylon Индустриски Облоги Waterborne Акрилик Глеѓ Полу-Сјај/Неутрален База 3

Krylon Индустриски Облоги Waterborne Акрилик Глеѓ Полу-Сјај/Неутрален База 3

Buyers rating:
DEN 1906.32

Количина на стоки

Почетокот на ' рѓа и отпорност на влага.Флеш рѓа отпорни.Корозија и хемиска отпорност.VOC во Согласност насекаде.Безбедна за случајни контакт со храна.Waterborne Акрилик Глеѓ е ентериер/надворешноста, една компонента, корозија-отпорни DTM глеѓ дизајниран за лесна - за да умерена должност индустриските и комерцијалните апликации.Тоа нуди чувствувате хемиска отпорност и извонредна боја и сјај на задржување.Се користи за нова изградба или одржување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Germerse Електромагнетни Оклопна Сребрена Боја, Трајни Сребрена Боја Пенкало Сребро Паста, PCB за Поправка Поправка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Germerse Електромагнетни Оклопна Сребрена Боја, Трајни Сребрена Боја Пенкало Сребро Паста, PCB за Поправка Поправка

Производот не е лесно да се талог и stratify.Сребро во прав медиум, со одлични електрична спроводливост.Доба

DEN 1778.40
Krylon COLORmaxx Сјај Корални ISLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Krylon COLORmaxx Сјај Корални ISLE

Брзо сушење.Обезбедува заштита од ' рѓа и згаснат отпор за внатрешна и надворешна проекти.Идеален за мет

DEN 1560.00
Не-Гори Оригинални Оган Retardant 32fl ( 946ml )
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не-Гори Оригинални Оган Retardant 32fl ( 946ml )

Спреј за внатрешни работи, недовршени архитектонски дограма или дрво површини и хартија материјали.Тра

DEN 1780.80
Боја,Акрилна Смола,Жолта,Сјаен Финиш
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Боја,Акрилна Смола,Жолта,Сјаен Финиш

Почетокот на ' рѓа и отпорност на влага.Флеш рѓа отпорни.Корозија и хемиска отпорност.VOC во Согласност на

DEN 1787.76