• Неодамнешно
Krylon Индустриски PreCat Епоксидна Полу-Сјај/Длабока База 2

Krylon Индустриски PreCat Епоксидна Полу-Сјај/Длабока База 2

Buyers rating:
DEN 1749.84

Количина на стоки

Една компонента precatalyzed.Одлична адхезија.Корозија и хемиска отпорност.Внатрешни работи употреба.VOC во Согласност насекаде освен SCAQMD.Безбедна за случајни контакт со храна.Pre Cat Епоксидна е внатрешни работи, една компонента, precatalyzed waterborne акрилик епоксидна со трајност, лепење и отпорност на дамки и раствори за чистење слични на две-компонента waterborne акрилик epoxies.Идеален за институционална и комерцијални високо-одржување области.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Боја,Акрилна Смола,Жолта,Сјаен Финиш
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Боја,Акрилна Смола,Жолта,Сјаен Финиш

Почетокот на ' рѓа и отпорност на влага.Флеш рѓа отпорни.Корозија и хемиска отпорност.VOC во Согласност на

DEN 1787.76
Krylon Индустриски Тешки Грб Сјај Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Krylon Индустриски Тешки Грб Сјај Бела

Чип и шушка отпорни.Безбедна за случајни контакт со храна.VOC во Согласност насекаде освен SCAQMD, ХИДРАТИ и

DEN 897.60
МОРСКИ ГРБ ЕДЕН Премиум Морски Gelcoat со Нијансирање Пигменти за Вашиот Совршен Натпревар (Црна со Восок, Четвртиот)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МОРСКИ ГРБ ЕДЕН Премиум Морски Gelcoat со Нијансирање Пигменти за Вашиот Совршен Натпревар (Црна со Восок, Четвртиот)

ПРЕМИУМ МОРСКИОДДЕЛЕНИЕ ПОЛИЕСТЕР GELCOAT : Морски Грб Една користи највисок квалитет ISO NPG морски гел грб т

DEN 1257.60
Krylon COLORmaxx Сјај Корални ISLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Krylon COLORmaxx Сјај Корални ISLE

Брзо сушење.Обезбедува заштита од ' рѓа и згаснат отпор за внатрешна и надворешна проекти.Идеален за мет

DEN 1560.00
Не-Гори Оригинални Оган Retardant 32fl ( 946ml )
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не-Гори Оригинални Оган Retardant 32fl ( 946ml )

Спреј за внатрешни работи, недовршени архитектонски дограма или дрво површини и хартија материјали.Тра

DEN 1780.80