• Неодамнешно
Krylon Индустриски Облоги Waterborne Акрилик Глеѓ Сатен/Неутрален База 3

Krylon Индустриски Облоги Waterborne Акрилик Глеѓ Сатен/Неутрален База 3

Buyers rating:
DEN 1906.32

Количина на стоки

Почетокот на ' рѓа и отпорност на влага.Флеш рѓа отпорни.Корозија и хемиска отпорност.VOC во Согласност насекаде.Безбедна за случајни контакт со храна.Waterborne Акрилик Глеѓ е ентериер/надворешноста, една компонента, корозија-отпорни DTM глеѓ дизајниран за лесна - за да умерена должност индустриските и комерцијалните апликации.Тоа нуди чувствувате хемиска отпорност и извонредна боја и сјај на задржување.Се користи за нова изградба или одржување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ЗАПАД СИСТЕМ 410-7 Microlight Додатен 5 мл., Тен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ЗАПАД СИСТЕМ 410-7 Microlight Додатен 5 мл., Тен

На тип на производ е Западниот Систем 4107 Microlight Додатен 5 Мл.Тоа е произведен од страна на Gougeon Браќа.Тоа е

DEN 1083.60
Krylon Индустриски Тешки Грб Сјај Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Krylon Индустриски Тешки Грб Сјај Бела

Чип и шушка отпорни.Безбедна за случајни контакт со храна.VOC во Согласност насекаде освен SCAQMD, ХИДРАТИ и

DEN 897.60
Krylon COLORmaxx Сјај Корални ISLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Krylon COLORmaxx Сјај Корални ISLE

Брзо сушење.Обезбедува заштита од ' рѓа и згаснат отпор за внатрешна и надворешна проекти.Идеален за мет

DEN 1560.00
МОРСКИ ГРБ ЕДЕН Премиум Морски Gelcoat со Нијансирање Пигменти за Вашиот Совршен Натпревар (Црна со Восок, Четвртиот)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МОРСКИ ГРБ ЕДЕН Премиум Морски Gelcoat со Нијансирање Пигменти за Вашиот Совршен Натпревар (Црна со Восок, Четвртиот)

ПРЕМИУМ МОРСКИОДДЕЛЕНИЕ ПОЛИЕСТЕР GELCOAT : Морски Грб Една користи највисок квалитет ISO NPG морски гел грб т

DEN 1257.60
Не-Гори Оригинални Оган Retardant 32fl ( 946ml )
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не-Гори Оригинални Оган Retardant 32fl ( 946ml )

Спреј за внатрешни работи, недовршени архитектонски дограма или дрво површини и хартија материјали.Тра

DEN 1780.80