• Неодамнешно
Krylon Индустриски PreCat Епоксидна Eggshell/Неутрален База 3

Krylon Индустриски PreCat Епоксидна Eggshell/Неутрален База 3

Buyers rating:
DEN 1749.84

Количина на стоки

Една компонента precatalyzed.Одлична адхезија.Корозија и хемиска отпорност.Внатрешни работи употреба.VOC во Согласност насекаде освен SCAQMD.Безбедна за случајни контакт со храна.Pre Cat Епоксидна е внатрешни работи, една компонента, precatalyzed waterborne акрилик епоксидна со трајност, лепење и отпорност на дамки и раствори за чистење слични на две-компонента waterborne акрилик epoxies.Идеален за институционална и комерцијални високо-одржување области.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Krylon Индустриски Тешки Грб Сјај Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Krylon Индустриски Тешки Грб Сјај Бела

Чип и шушка отпорни.Безбедна за случајни контакт со храна.VOC во Согласност насекаде освен SCAQMD, ХИДРАТИ и

DEN 897.60
ЗАПАД СИСТЕМ 410-7 Microlight Додатен 5 мл., Тен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ЗАПАД СИСТЕМ 410-7 Microlight Додатен 5 мл., Тен

На тип на производ е Западниот Систем 4107 Microlight Додатен 5 Мл.Тоа е произведен од страна на Gougeon Браќа.Тоа е

DEN 1083.60
Germerse Електромагнетни Оклопна Сребрена Боја, Трајни Сребрена Боја Пенкало Сребро Паста, PCB за Поправка Поправка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Germerse Електромагнетни Оклопна Сребрена Боја, Трајни Сребрена Боја Пенкало Сребро Паста, PCB за Поправка Поправка

Производот не е лесно да се талог и stratify.Сребро во прав медиум, со одлични електрична спроводливост.Доба

DEN 1778.40