• Неодамнешно
Krylon Индустриски Облоги Waterborne Акрилик Глеѓ Полу-Сјај/Длабока База 2

Krylon Индустриски Облоги Waterborne Акрилик Глеѓ Полу-Сјај/Длабока База 2

Buyers rating:
DEN 1906.32

Количина на стоки

Почетокот на ' рѓа и отпорност на влага.Флеш рѓа отпорни.Корозија и хемиска отпорност.VOC во Согласност насекаде.Безбедна за случајни контакт со храна.Waterborne Акрилик Глеѓ е ентериер/надворешноста, една компонента, корозија-отпорни DTM глеѓ дизајниран за лесна - за да умерена должност индустриските и комерцијалните апликации.Тоа нуди чувствувате хемиска отпорност и извонредна боја и сјај на задржување.Се користи за нова изградба или одржување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

МОРСКИ ГРБ ЕДЕН Премиум Морски Gelcoat со Нијансирање Пигменти за Вашиот Совршен Натпревар (Црна со Восок, Четвртиот)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МОРСКИ ГРБ ЕДЕН Премиум Морски Gelcoat со Нијансирање Пигменти за Вашиот Совршен Натпревар (Црна со Восок, Четвртиот)

ПРЕМИУМ МОРСКИОДДЕЛЕНИЕ ПОЛИЕСТЕР GELCOAT : Морски Грб Една користи највисок квалитет ISO NPG морски гел грб т

DEN 1257.60
Krylon Индустриски Тешки Грб Сјај Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Krylon Индустриски Тешки Грб Сјај Бела

Чип и шушка отпорни.Безбедна за случајни контакт со храна.VOC во Согласност насекаде освен SCAQMD, ХИДРАТИ и

DEN 897.60
Не-Гори Оригинални Оган Retardant 32fl ( 946ml )
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не-Гори Оригинални Оган Retardant 32fl ( 946ml )

Спреј за внатрешни работи, недовршени архитектонски дограма или дрво површини и хартија материјали.Тра

DEN 1780.80
Krylon COLORmaxx Сјај Корални ISLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Krylon COLORmaxx Сјај Корални ISLE

Брзо сушење.Обезбедува заштита од ' рѓа и згаснат отпор за внатрешна и надворешна проекти.Идеален за мет

DEN 1560.00