• Неодамнешно
Френклин Спортски Базен Кошарка Обрачот - Водоотпорен Мини Кошарка Обрачот за покрај базенот - Преносни 30 Деца Кошарка Обрачот - Челична Конструкција - Сите Возраст

Френклин Спортски Базен Кошарка Обрачот - Водоотпорен Мини Кошарка Обрачот за покрај базенот - Преносни 30 Деца

Buyers rating:
DEN 671.76

Количина на стоки

ПРО СТИЛ ОБРАЧОТ : Овој базен кошарка обрачот е изградена со 30" shatterproof backboard и поцинкуван челик rim за автентична, про-стил изгледаат и се чувствуваат.'РЃА - ОТПОРНИ На : поцинкуван челик столбови, rim и хардвер се' рѓа отпорни и изграден за да трае во сите временски услови.ПРОЛЕТ НАТОВАРЕНИ RIM : Дизајнирани за да се намали ѓубрето и подобрување на стабилноста, на пролет-натоварени rim е изграден за дури и најмоќните кои ги.ПРЕНОСНИ : Изграден во тркала во базата направи тоа лесно да се тркала оваа кошница во позиција и да се движат во складирање во текот на offseason.ТЕШКИ БАЗА : база држи до 112 кг/ 51 кг.на песок или вода за дополнителна стабилност за да се спречи ѓубрето и несакани лизгање.Френклин Спортски 30" преносни покрај базенот Кошарка систем претвора вашиот базен во кошаркарското игралиште.Оваа издржлива и забава покрај базенот Кошарка обрачот карактеристики автентичен стил 15 инчен челик Кошарка rim заштитени со ' рѓа отпорни поцинкуван челик столбови.На основа е изграден во тркала за лесен преносливост и може да се полнат со песок или вода да остане во исправена позиција и стабилна.Ова неверојатно забавно и издржливи Кошарка обрачот е совршен покрај базенот Кошарка систем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YQK Портабл клима уред, Преносни Воздушен Кулер Мини Десктоп Климатизација Фан Овлажнител Прочистувач за Статистика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YQK Портабл клима уред, Преносни Воздушен Кулер Мини Десктоп Климатизација Фан Овлажнител Прочистувач за Статистика

Лесно да се Работи Со 4 прилагодливи брзина на ветрот (1234) и 4 мерењето функции : 2 / 4 / 6 / 8 H; и 2 начини (студе

DEN 249.60
Тинејџер Кошарка Обрачот,Isacco Преносни Кошарка Обрачот & Цел Кошарка Систем за Деца/Тинејџер Кошарка Опрема,Прилагодлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тинејџер Кошарка Обрачот,Isacco Преносни Кошарка Обрачот & Цел Кошарка Систем за Деца/Тинејџер Кошарка Опрема,Прилагодлив

????ИЗДРЖЛИВИ : кошарка обрачот донесува 33.5инчен трајни PC backboard и висока густина на ЈП база.PP влакна сите в

DEN 1970.40