• Неодамнешно
Кошарка Обрачот Кошарка Систем 7.5 ft-10ft Висина Прилагодливи Кошарка Систем за Внатрешна Употреба на Отворено LED Кошарка Обрачот Светла, светла Шарени, Водоотпорен,С?

Кошарка Обрачот Кошарка Систем 7.5 ft-10ft Висина Прилагодливи Кошарка Систем за Внатрешна Употреба на Отворено

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

【Преносни и Лесно да се Соберат】 кошарка систем (нето тежина : 94lbs) вклучува два пред преносни тркала кои ќе ви овозможи лесно да се движи кошарка систем до каде што сакате. 【Прилагодлива Висина】 Кошарка Обрачот висина може да се прилагоди од 7.5 ft 10 ft, само со вртење на лулка бар може да се достигне било која висина сакате на лесен начин(без потреба од било какви алатки). 【Висока јачина на ЈП Екстра-Голема База】Со триаголник поддршка бар дизајн на екстра-голема база(40.6"x30") , кошарка обрачот е многу цврсти и издржливи.Истурете песок (330lbs) или вода (280lbs) во долниот дел на понатамошна стабилизација на кошарка цел. 【Трајни и Здрав】кошарка обрачот adn цел има органско стакло работ заштита дизајн backboard(Backboard Димензии : 51.8"x32.3"Дебелина : 3cm) и шок-апсорбирање на браник. 【Рѓа-доказ Главниот Пол】главната пол на кошарка обрачот отворено се третира со мазна пластични прскање, која може да се спречи рѓа, оксидација, како и боја и дебел метал заграда може да се користи за долго време.Преносни и лесно да се соберат, било внатрешна или надворешна, онолку колку што ќе навалите кошарка обрачот 40 степени на земјата, можете да се движите кошарка цел, без никаков напор.За две-лице собрание, тоа трае околу 35 минути, за да ја поставите кошарка систем.Главното поле на отворено кошарка застане се третира со мазна пластични прскање, кој е анти- ' рѓа, анти-оксидација и анти-спреј во боја.Густата метал заграда може да се користи за долго време.Целта рамката е направена на висока температура отпорни слој, кој не е деформирано сите временски услови.Висок-квалитет најлон е издржлив и може да се откажам тешки предмети.Бесплатни LED кошарка стојат светла, специјално дизајнирани за кошаркарски навивачи кои играат во текот на ноќта.Постојат два начини, еден е секогаш, и еден е целта светилка режим.Одговара на стандард кошарка обрачот големина.Пакетот вклучува : 1x поведе со светлина,1x кутија (не вклучувајќи АА батерии),5x мал патент,5x голем патент,1x гумена подлога.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тинејџер Кошарка Обрачот,Isacco Преносни Кошарка Обрачот & Цел Кошарка Систем за Деца/Тинејџер Кошарка Опрема,Прилагодлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тинејџер Кошарка Обрачот,Isacco Преносни Кошарка Обрачот & Цел Кошарка Систем за Деца/Тинејџер Кошарка Опрема,Прилагодлив

????ИЗДРЖЛИВИ : кошарка обрачот донесува 33.5инчен трајни PC backboard и висока густина на ЈП база.PP влакна сите в

DEN 1970.40
YQK Портабл клима уред, Преносни Воздушен Кулер Мини Десктоп Климатизација Фан Овлажнител Прочистувач за Статистика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YQK Портабл клима уред, Преносни Воздушен Кулер Мини Десктоп Климатизација Фан Овлажнител Прочистувач за Статистика

Лесно да се Работи Со 4 прилагодливи брзина на ветрот (1234) и 4 мерењето функции : 2 / 4 / 6 / 8 H; и 2 начини (студе

DEN 249.60