• Неодамнешно
Црна Пластика Флексибилни Вгнездени Полу Затворени Влечете Синџир Кабел Жица Превозникот 1M 15mm x 50mm за Електрични Машини

Црна Пластика Флексибилни Вгнездени Полу Затворени Влечете Синџир Кабел Жица Превозникот 1M 15mm x 50mm за Електрични

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

Име На Производ Кабелот, Повлечете Синџир Материјал Пластика.Внатрешни Димензии 15 x 50 x 15mm/ 0.6" x 2" x 0.6"(L*W*H).Надворешни Димензии 55 х 18mm/ 2" x 0.7"(W*H).Свиткување Радиус R 3.5 cm/ 4.5" Вкупна Должина од 100cm/ 3.3 Ft.Боја Црна Нето Тежина 297g ,Пакет Содржина 1 x Кабелот, Повлечете Синџир.Име на производ Кабелот, Повлечете Синџир Материјал Пластика; Внатрешна Големина : 15 x 50 x 15mm/ 0.6" x 2" x 0.6"(L*W*H); Надворешна Големина : 55 x 18mm/ 2" x 0.7"(W*H); Свиткување Радиус R : 3.5 cm/ 4.5" Вкупна Должина : 100cm/ 3.3 Ft; Боја : Црна ;Нето Тежина : 297g ,Пакет Содржина : 1 x Кабелот, Повлечете Синџир.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат