• Неодамнешно
FOREVERBOLT FBCB126P5 1/2-13 X 6 Превоз Завртки, 18-8, СКОПЈЕ, Заврши NL-19, PK5

FOREVERBOLT FBCB126P5 1/2-13 X 6 Превоз Завртки, 18-8, СКОПЈЕ, Заврши NL-19, PK5

Buyers rating:
DEN 615.84

Количина на стоки

Corrision Отпор.NL-19 површински третман, не слој.Висок Perfomance Нерѓосувачки Челик Сврзувачки Елементи.Пакет Димензии : 6 L x 6 H x6 W(инчи).ANSI B18.5, 18-8 нерѓосувачки челик, превоз болт, нишка 1/2"-13, макс.Кол главата .1094", макс., глава висина.270", max квадратни.Длабочина .281", макс.Sq.ширина .515, целосно навој, treaded со nl-19 површински третман,.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат