• Неодамнешно
Тешко да се Најде Fastener 014973453251 Превоз Топ Одделение 5, 7/16-14 x 2-1/2, Парче-6

Тешко да се Најде Fastener 014973453251 Превоз Топ Одделение 5, 7/16-14 x 2-1/2, Парче-6

Buyers rating:
DEN 402.00

Количина на стоки

Дијаметар 1 : 7/16 инчи.Дијаметар 2 : 31/32 инчи.Должина : 2-1/2 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, автомобилскиот, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина Цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат