• Неодамнешно
Мали Делови FSC5162CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 5/16-18 Нишка Големина, 2 Долго (Пакување од 100)

Мали Делови FSC5162CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 5/16-18 Нишка

Buyers rating:
DEN 342.72

Количина на стоки

Материјал : челик.Тема големина : 5/16"-18. Должина : 2 инчи.Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, Ниско-Сила, 5/16"-18" Нишка Големина, 2" Долго (Пакување од 100).Fastcom Понудата е специјализирана во различни сврзувачки елементи кои се простираат низ електронски, транспорт, градежништво, комерцијални и воени индустрии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мини-Водич Assy, Двојно Превоз, 475 mm, L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини-Водич Assy, Двојно Превоз, 475 mm, L

Минијатурни Линеарна Водич Железнички и Превоз Собранија Max.Минијатурни Линеарна Водич Железнички и Пр

DEN 324.00