• Неодамнешно
WGS Прашка Милениче Превозникот Рацете Слободни Дише Памук Рамо Носи Торба за Кученце Мали Кучиња и Мачки

WGS Прашка Милениче Превозникот Рацете Слободни Дише Памук Рамо Носи Торба за Кученце Мали Кучиња и Мачки

Buyers rating:
DEN 486.96

Количина на стоки

Мек Материјал : мала куче, мачка прашка превозникот кеса направена од дише мека ткаенина, Мек материјал го прави вашето домашно милениче поудобно.Безбедноста заклучување е дизајниран за да се спречи миленици од скокање надвор на случаен избор, со користење на побезбедно.Целата прашка изгледаат стилски, многу е лесно да се свитка и носат.Рацете Слободни Дизајн : миленичиња прашка може да се користи во продавници, возови, busses и најдоброто нешто е тоа што рацете да ви бидат слободни.Вие не треба да бидат загрижени што миленици се добива уморни од одење, бидејќи тој може да остатокот удобно внатре кутре прашка.Обезбеди доволно : Ова домашно милениче превозникот може да се одржи на вашето домашно милениче лесно, Вие само треба да се стави на вашето домашно милениче во торба, прикачување на безбедност заклучување за да прстен на јаката.Ова ќе помогне да се задржи вашето домашно милениче за безбедни ако случајно паѓање се случува.Тоа ќе бидете сигурни дека вашето домашно милениче е сигурна и безбедна.Торба Детали : Торбичка е за 20" широк од 14" длабоко; Рамо, рака е 26" долго.Ова домашно милениче прашка превозникот е големина за мали миленичиња до 12 фунти во тежина.Совршен за боксер, schnauzer, chihuahua, dachshund.Ве молиме губење на вашите кучиња пред да нарачате.Соодветни Погодност : Можете да одржувате вашите миленици со вас кога ќе одат пешачење, на патување, на шопинг, излет, викенд авантура, велосипедизам или одат надвор каде и да се.Тоа ќе биде голем изберете за вашиот млади или мали домашни миленици кои сакаат или треба да се врши.Функција : искористете ја оваа мека прашка торба за да ги задржи вашите мали домашни миленичиња безбедно и удобно додека патуваат.Дизајнирано за да ги задржи вашето домашно милениче сигурно, безбедно и удобно, оваа чанта прашка е совршен за hands-free или ветеринарна патување.Само рака мие Софистициран дизајн и висок квалитет на изработка Раце-слободен стил Со ова се подигнат чанта, ќе се ослободите вашите раце додека го држите вашиот партнер со вас.Погоден за chihuahua, teacup poodle, јоркшир terrier, други puppies и puppies и мачки.На hands-free прашка мерки 9 инчи во длабочина и има домашни миленици до 12 килограми.Одлично за помали раси Овој модерен милениче превозникот перница е специјално дизајниран за вашиот прекрасна милениче.Со помош на ова, нема да се грижите за губење на вашиот миленичиња куче додека случува надвор.Компактен и лесен, добар сопатник за кученце е отворено активности Користите оваа мека прашка торба за да ги задржи вашите мали домашни миленичиња безбедно и удобно додека патуваат.Со ова се подигнат чанта, ќе се ослободите вашите раце додека го држите вашиот партнер со вас.Пакет се Вклучени : 1 x Милениче Превозникот Торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

RoofWorld Преносни Милениче Превозникот Кеси Хрчак Стаорец Еж Зајакот Мали Животни Вреќа за Спиење Дише за Појдовни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

RoofWorld Преносни Милениче Превозникот Кеси Хрчак Стаорец Еж Зајакот Мали Животни Вреќа за Спиење Дише за Појдовни

МИЕ И ТОПОЛ МАТЕРИЈАЛ : Дебела краток кадифен материјал е перат и пријатна за миленичиња да останат во.MES

DEN 503.76
FAKEME морско свинче Патување Превозникот Торба Преносни Хрчак Појдовни Чанта Торбичка Прилагодливи Топло Гнездо
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FAKEME морско свинче Патување Превозникот Торба Преносни Хрчак Појдовни Чанта Торбичка Прилагодливи Топло Гнездо

СВЕТЛИНАТА И PORTABLEThe милениче торба е мал и лесно да се носат.Можете да се земе вашата сакана милениче да

DEN 537.60
Хрчак Патување Случај Вентилирани Дизајн Залак - Пластични Мали Животни Јасно Транспортен Контејнер Мали Животински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хрчак Патување Случај Вентилирани Дизајн Залак - Пластични Мали Животни Јасно Транспортен Контејнер Мали Животински

Она што хрчак кафез може да ви понуди е дека со транспарентни дизајн и е погодно за вас да се види на сите

DEN 2186.40
TRIXIE Транспорт Куче Гајба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TRIXIE Транспорт Куче Гајба

Производителот гаранција може да не се применува.со алуминиумска рамка.стабилен, безбеден и многу тиво

DEN 6382.80