• Неодамнешно
homozy морско свинче Хрчак Еж Превозникот Торба Дише Хрчаци Превозникот Чанта

homozy морско свинче Хрчак Еж Превозникот Торба Дише Хрчаци Превозникот Чанта

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Хрчак превозникот кафез торба, Трајни, Отпор да се чувствува и Совршено чувство на допир.Вентилација прозорец на кафез врвот , тока за заклучување, за да се осигура безбедноста, за да се подобри патната за долго време.Погоден за повеќето од малите Животни - Хрчак, морско свинче, Еж,Chinchillas, Gerbil, итн.Спиралата вратата може да тока до врвот,да стане од спиење соба.Внатрешна и надворешна, лесни, преносливи, со рачка Лесно да се извади.Опис : - Хрчак превозникот кафез торба, Трајни, Отпор да се чувствува и Совршено чувство на допир. - На спирала вратата може да тока до врвот,да стане од спиење соба. - Погоден за повеќето од малите Животни - Хрчак, морско свинче, Еж,Chinchillas, Gerbil, итн. - Внатрешна и надворешна, лесни, преносливи, со рачка Лесно да се извади. - Вентилација прозорец на кафез врвот , тока за заклучување, за да се осигура безбедноста, за да се подобри патната за долго време.Спецификација : - Материјал : Пластични Големина(Dxšxv) : Прибл.13x13x10.3cm/5.12x5.12x4.06inch Package Вклучува : 1 парчиња хрчак carrier Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хрчак Патување Случај Вентилирани Дизајн Залак - Пластични Мали Животни Јасно Транспортен Контејнер Мали Животински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хрчак Патување Случај Вентилирани Дизајн Залак - Пластични Мали Животни Јасно Транспортен Контејнер Мали Животински

Она што хрчак кафез може да ви понуди е дека со транспарентни дизајн и е погодно за вас да се види на сите

DEN 2186.40
FAKEME морско свинче Патување Превозникот Торба Преносни Хрчак Појдовни Чанта Торбичка Прилагодливи Топло Гнездо
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FAKEME морско свинче Патување Превозникот Торба Преносни Хрчак Појдовни Чанта Торбичка Прилагодливи Топло Гнездо

СВЕТЛИНАТА И PORTABLEThe милениче торба е мал и лесно да се носат.Можете да се земе вашата сакана милениче да

DEN 537.60
RoofWorld Преносни Милениче Превозникот Кеси Хрчак Стаорец Еж Зајакот Мали Животни Вреќа за Спиење Дише за Појдовни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

RoofWorld Преносни Милениче Превозникот Кеси Хрчак Стаорец Еж Зајакот Мали Животни Вреќа за Спиење Дише за Појдовни

МИЕ И ТОПОЛ МАТЕРИЈАЛ : Дебела краток кадифен материјал е перат и пријатна за миленичиња да останат во.MES

DEN 503.76
TRIXIE Транспорт Куче Гајба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TRIXIE Транспорт Куче Гајба

Производителот гаранција може да не се применува.со алуминиумска рамка.стабилен, безбеден и многу тиво

DEN 6382.80