• Неодамнешно
Fulham SC-120-113-CFL Пони Коцка Шеќер Баласт - 120V

Fulham SC-120-113-CFL Пони Коцка Шеќер Баласт - 120V

Buyers rating:
DEN 255.12

Количина на стоки

ПОНИ Серија, Висока Фреквенција Електронски, Брзиот Почеток Баласт.Ги Исполнува Енергија Ѕвезда 4.0 Критериуми За Апликации На Листата.Овој баласт ќе работат 13 WQUAD(CFQ/Д), 4 PIN, F15 T8, F17 T8, 13 W Спирала.Влезен Напон : 120 V +/- 10%, 50/60 Hz.УЛ/c UL Наведени, Класа "P", 1 Отворено.Осигурајте се дека вашиот светла сјај светла и долго со овој Пони баласт од Fulham.Со посветен напон од 120 volts, ова осветлување баласт е идеален за инсталирање во мали области.Вредност-дизајнира, развива и примена на специфични, овој баласт го прави за сигурен парче на електронска опрема.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат