• Неодамнешно
ТОЧКА Пресврт Заклучување Fastener, Редовни Висина w/ #6 1/2 Монтажа Завртки (25 Парче Сет)

ТОЧКА Пресврт Заклучување Fastener, Редовни Висина w/ 6 1/2 Монтажа Завртки (25 Парче Сет)

Buyers rating:
DEN 1040.88

Количина на стоки

ТОЧКА Бренд Пак Копчето Fastener w/ Отворот и Поддршка Clinch Плоча.МОРСКИ ОДДЕЛЕНИЕ FASTENERS - Никел Позлатен Месинг Изградбата на Овие сврзувачки елементи Ќе Не ' Рѓа или ги кородираат.ИНДУСТРИСКИ СТАНДАРД ХАРДВЕР - DOT Бренд Производи Се во Употреба Повеќе од 100 Години.ИСТОРИЈА НА РАЗЛИЧНИ ИМИЊА - Овие Делови се исто Така Познат Како здрав Разум, Марфи или Пак Копчето сврзувачки елементи.Вистински ТОЧКА Бренд никел позлатен месинг Пак Копчето Fastener е.Дизајниран за морски или рекреативни возила употреба, но исто така може да се користи за широк спектар на други проекти.Претходно биле вклучени и clinch плочи се исто така вклучени.Монтажа завртки се вклучени во оваа група.Прашања?Испратете ни e-mail тука натаму .Ние ќе одговориме на сите прашања во рок од 24 часа и обично се многу порано.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Одредување Алатки, Месинг Практични Притиснете Studs Метал Прилепува Копчиња сврзувачки елементи Здолниште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Одредување Алатки, Месинг Практични Притиснете Studs Метал Прилепува Копчиња сврзувачки елементи Здолниште

Може да се користи за бутик за долна облека како што се градници, корсети, или да се поставуваат на здолн�

DEN 273.36