• Неодамнешно
24 Шие на Snap Fasteners -' Црна и Сребрена Snap-Eldorado,Гроздобер Прилепува - 1/4 -#2/0-7mm

24 Шие на Snap Fasteners -' Црна и Сребрена Snap-Eldorado,Гроздобер Прилепува - 1/4 -2/0-7mm

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

* ГРОЗДОБЕР SNAP СВРЗУВАЧКИ ЕЛЕМЕНТИ. *24 SNAP ПОСТАВУВА #2/0 (7mm") 1/4" 2 пакет 12 на секој прилепува двете страни, Вкупно 24 прилепува. * РЃА ДОКАЗ, ВАЛАНИ РАБОВИ. *Assortmant на Црна Сребрена / Nickle ПОЗЛАТЕН , НАПРАВЕНИ ВО U. S. A. * СОБИРАЧИ на ОБЈЕКТ или ШИЕЊЕ УПОТРЕБА.Гроздобер над 70 години, со Нане и Силна состојба 2 pack 8 на секој прилепува двете страни, Вкупно 16 прилепува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Одредување Алатки, Месинг Практични Притиснете Studs Метал Прилепува Копчиња сврзувачки елементи Здолниште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Одредување Алатки, Месинг Практични Притиснете Studs Метал Прилепува Копчиња сврзувачки елементи Здолниште

Може да се користи за бутик за долна облека како што се градници, корсети, или да се поставуваат на здолн

DEN 273.36