• Неодамнешно
На сос служ 2-1/16 сос служ Азотен Притисок Мерач-Blk

На сос служ 2-1/16 сос служ Азотен Притисок Мерач-Blk

Buyers rating:
DEN 945.60

Количина на стоки

LED dimmable позадинско осветлување дизајн со црвено совети како да го прави лесен за читање денот или ноќта.CNC машински палка алуминиум bezels со елоксирани заврши.Сите величини се електрични стил и вклучуваат испраќање единици во зависност од колосек тип.Покажувачот е управувано од страна на висок вртежен момент внатрешни stepper моторот за да се обезбеди точна движење во улични трки и услови.Спин заклучување на прстен калеми да се врати на колосек случај за едноставни и сигурни мерач монтажа.На сос служ аналогни-стил самостоен мерач ви дава едноставен, но модерен начин да ги надгледувате вашите азотен притисок.Неговиот тенок стил монтажа бара многу малку цртичка простор длабочина за монтажа.Сите наши мерачи функција dimmable LED backlighting да се осигура дека вие секогаш може да види се измери без разлика на животната средина.Секоја е тестирана за да се обезбеди врвен квалитет прецизен мерач.Овие сос служ мерачи се дизајнирани за 2-1/16" отворање и располагање со црно лице со бели букви или бело лице со црни букви.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат