• Неодамнешно
Остави без Траги да се поправи Транспарентен Лепак Супер Слатка Транспарентен Лепак C0S2KIR22

Остави без Траги да се поправи Транспарентен Лепак Супер Слатка Транспарентен Лепак C0S2KIR22

Buyers rating:
DEN 469.20

Количина на стоки

Повеќе спецификации за да се задоволат различните потреби.Исто така, има карактеристики на мала големина.Пенкало случај, складирање кутија за произволни складирање.Производот е транспарентен.Тоа нема боја и изгледа многу деликатна. "На леплива лента е она што ви треба ""Производ Листата : 1x Леплива лента""".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат