• Неодамнешно
Evezo Range Rover Evoque, Прошетаат По Играчка за Деца Деца Нога на Подот Притисни Автомобил w/ Рог Официјално Лиценцирани (Сина)

Evezo Range Rover Evoque, Прошетаат По Играчка за Деца Деца Нога на Подот Притисни Автомобил w/ Рог Официјално

Buyers rating:
DEN 1781.28

Количина на стоки

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ RANGE ROVER ВОЗИ-НА : Оваа притисни автомобил е совршена играчка за развој на детето, да им се овозможи години возење на себе или родителите да ги турне од позади.Возење на играчки е одличен начин за вашиот малку што да се развие состојба тие се прошетаат и да брус своите моторни способности.ВНАТРЕШНА/НАДВОРЕШНА ДИЗАЈН : Деца да играат со ова дете-напојува возење во дневната соба, двор, или дури и во парк, дизајниран со трајни, пластични тркала кои се одлични за внатрешна и надворешна употреба.Ова се прошетаат по играчка е опремен со целосно функционален управувач со копчиња што се игра препреки песни, кои работат на рог и моторот звуци.УДОБНО ЗА ДЕЦА : Ниска седиште го прави лесен за вашето дете да се вклучи или исклучи оваа мини спортски автомобил, како и притиснете напред или назад за да се развие нога сила.Додека играте вашето дете може, исто така, продавница за играчки во простор под седиштето.БЕЗБЕДНО и ИЗДРЖЛИВИ - Ова ASTM безбедност заверена им помогнам на автомобилот е направена од трајни, не-токсични пластични тело и да вклучува wheelie бар се справи со спречување на децата од нервира наназад.Купи со доверба.Ако не сте задоволни, едноставно да го вратите во рок од 30 дена.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА - Одличен подарок за родендени или Божиќ.Години љубов со оваа слатка вози како тоа им овозможува да бидат во надлежност на неговата или нејзината сопствена кола додека тој или таа scoots наоколу и покажува исклучи своите нови вештини за возење и добивки координација.На Evezo Range Rover Evoque Возење На е голема играчка за вашето дете.Дали zipping околу затворени простории или на отворено во парк, го вашиот малку еден е во целосна контрола.На Range Rover Возење На нога е-погон така што тие нема да излезе од контрола.Вкупно управувачки контроли им овозможи на вашето дете да се движи како тие ве молиме, што го прави забавно и пријатно време за двата родители и деца.На официјално лиценцирани боја и дизајн е достоен за еден елегантен прошетка низ блок.Таа, исто така доаѓа со рака под седиште за складирање оддел за нивните возачки ракавици и заштитни очила или корисна закуска.Управувачот има работи рог, па дури и игра препреки песни.Спортско и безбедно, вашето дете ќе уживаат часа на забава.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ochine Бебе Вокер Играчка Дрвени Деца Играчки Прилагодлива Висина Дрвена Корпа Бебе Вокер Повеќе Активност Играчки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ochine Бебе Вокер Играчка Дрвени Деца Играчки Прилагодлива Висина Дрвена Корпа Бебе Вокер Повеќе Активност Играчки

Бебе Вокер Играчка Дрвени Деца Играчки Прилагодлива Висина Дрвена Корпа Бебе Вокер Повеќе Активност Иг

DEN 1655.76
3pc Дрвени Штракаат Притисни Автомобил Играчка за Бебе рачно изработени Бебе Возило Автомобил Играчка на Фината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3pc Дрвени Штракаат Притисни Автомобил Играчка за Бебе рачно изработени Бебе Возило Автомобил Играчка на Фината

Safe материјалИзработени од природни висок квалитет на дрво.Изберете од рачно изработени класичните авт

DEN 720.00