• Неодамнешно
ASICS на Мажите Гел-Nimbus 24 Трчање

ASICS на Мажите Гел-Nimbus 24 Трчање

Buyers rating:
DEN 3480.00

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран мрежа горниот обвива на нога со мека чувствуваат со истовремено подобрување на breathability -.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем - Attenuates шок за време на влијанието и пети-оф фази, и им овозможува на движење во повеќе авиони како подножјето премини преку држење циклус.Trusstic Систем технологија - ги Намалува тежината на единствена единица, додека задржување на структурните интегритетот на чевли.FF ЕКСПЛОЗИЈАТА+ амортизирање создава помек слетување и повеќе одговора пети-off -.FLYTEFOAM амортизирање обезбедува лесен влијание на апсорпција -.На ГЕЛ-NIMBUS 24 чевли нуди напредни влијание заштита за вашиот растојание обука.Креирање на помек слетување во секој чекор, овој број е исто така прибл. 20g полесен од претходната верзија.Горниот дел е мека инженерните мрежа и флексибилни midfoot панел направи овие чевли повеќе удобно за време на долгите runs.By се движат беспрекорно со ногата, тие им помогне на вашиот чекор се чувствуваат меки и во секој чекор.FF ЕКСПЛОЗИЈАТА ПЛУС амортизирање го задржува чевли лесни, обезбедувајќи помек чувство underfoot.Овој материјал, исто така, помага да се зголеми на чевли е раст својства на пети-оф фаза.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Nike Women ' s Фитнес Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Nike Women ' s Фитнес Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.На Најк во сезоната обука че

DEN 960.00
adidas женска Трка Работи за Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

adidas женска Трка Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа Текстил.Увезени.Синтетички ед

DEN 1078.80
adidas Жените Cloudfoam Чиста Работи за Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

adidas Жените Cloudfoam Чиста Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Увезени.Гумен

DEN 923.76
adidas женска Трка Работи за Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

adidas женска Трка Работи за Чевли

100% Кожа Текстил.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.adidas квалитет.Увез

DEN 1078.80
Најк машка Трка Работи за Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Најк машка Трка Работи за Чевли

Гумен ѓон.Роден од сојузот помеѓу удобноста на спортски чевли и субверзивна карактер на Лондон ритла ку

DEN 1299.36
ASICS на Мажите Гел-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Мажите Гел-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Пена единствена.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за

DEN 1968.00
ASICS на Мажите Гел-Возбуди 7 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Мажите Гел-Возбуди 7 Трчање

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Ampli Foam Midsole Конструиран за одржување на трајност на п

DEN 1224.00
ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за време

DEN 1857.12
ASICS на Мажите Гел-Kayano 26 СПС Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Мажите Гел-Kayano 26 СПС Трчање

Синтетички / Кожа / Гума.Увезени.Велур единствена.Велур.Вежба.Тренери.Виетнам.Петицата висина инчи и бој

DEN 2097.12
ASICS на Мажите Гел-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Мажите Гел-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Пена единствена.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за

DEN 1968.00
ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за време

DEN 2158.80