• Неодамнешно
ASICS на Мажите Гел-Kayano 27 Трчање

ASICS на Мажите Гел-Kayano 27 Трчање

Buyers rating:
DEN 1968.00

Количина на стоки

Синтетички-и-мрежа.Увезени.Пена единствена.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем - Attenuates шок за време на влијанието и пети-оф фази, и им овозможува на движење во повеќе авиони како подножјето премини преку држење циклус.Flyte Foam Натера Технологија - ASICS енергетски пена формулација која обезбедува врховниот отскокнување благодарение на уникатен еластомер соединение.Flyte Foam Midsole Технологија - Нашите Flyte Foam технологија овозможува исклучителни отскокнување назад и одговорност без оглед на далечината, користење на органски супер влакна да помогне да се намали пакување од кои традиционално се случува со помеки, ниска густина пени.Динамичен Duo Max за Поддршка на Системот - Ова еволуцијата на Duo Max систем го подобрува стабилноста и поддршка, со намалена тежина и зголемена поддршка на платформата.Конструиран Мрежа Горниот Мулти-насочен мрежа материјал ја подобрува вентилацијата и стабилност.Повеќе простор помеѓу влакна за да се намали телесната тежина и подобрување на breathability.Одбраната на Мажите и Жените специфични biomechanical потреби, и да им даде секој заштита и непречено возење тие треба.За мажите, тоа парче обезбедува додаде поддршка кон внатрешноста на секој лак.Има пета безбедно додека работи во синхронизација со Trusstic Систем за стабилност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за време

DEN 1857.12
ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за време

DEN 1857.12
adidas женска Трка Работи за Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

adidas женска Трка Работи за Чевли

100% Кожа Текстил.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.adidas квалитет.Увез

DEN 1078.80
adidas женска Трка Работи за Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

adidas женска Трка Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа Текстил.Увезени.Синтетички ед

DEN 1078.80
ASICS на Мажите Гел-Kayano 26 СПС Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Мажите Гел-Kayano 26 СПС Трчање

Синтетички / Кожа / Гума.Увезени.Велур единствена.Велур.Вежба.Тренери.Виетнам.Петицата висина инчи и бој

DEN 2097.12
ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за време

DEN 2158.80
Reebok Мажите Фузија Flexweave Кафез
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Фузија Flexweave Кафез

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Чевли.Црна / Primal Црвено / Бело / Черепот Сива Боја.Мажите.Чевли.Reebok

DEN 1199.76
ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за време

DEN 1857.12
ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за време

DEN 2158.80
chaqlin Дами Девојки Дише Обичните Патики Мода Лесни Спортски Тенис Работи Одење Чевли Жените Станови Секојдневен
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

chaqlin Дами Девојки Дише Обичните Патики Мода Лесни Спортски Тенис Работи Одење Чевли Жените Станови Секојдневен

Материјал : Mesh Горниот + ЕВА Единствена(горниот дел е мрежа со дупки, не е мазна).Функција : Дише мрежа гор

DEN 1821.60
adidas Жените Cloudfoam Чиста Работи за Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

adidas Жените Cloudfoam Чиста Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Увезени.Гумен

DEN 923.76
chaqlin Женска Патот Трчање Модерен Отворено Крстот Тренер Спортски Удобност Патики Мрежа Дами Девојки медицинска
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

chaqlin Женска Патот Трчање Модерен Отворено Крстот Тренер Спортски Удобност Патики Мрежа Дами Девојки медицинска

Материјал : Mesh Горниот + ЕВА Единствена(горниот дел е мрежа со дупки, не е мазна).Функција : Дише мрежа гор

DEN 2102.40