• Неодамнешно
adidas Жените Supernova Контрола Работи за Чевли

adidas Жените Supernova Контрола Работи за Чевли

Buyers rating:
DEN 6832.80

Количина на стоки

100% Синтетички кожа.Гумен ѓон.Geo Fit конструкција за atomical се вклопуваат и удобност.Споеви-слободен одговара технологија.adi WEAR outsole за најдобра издржливост во високо-носат области Разнесени гумени outsole за лесна контрола и перница Quick Strike за најдобри лесни издржливост и флексибилност.adi WEAR outsole за најдобра издржливост во високо-носат области Разнесени гумени outsole за лесна контрола и перница Quick Strike за најдобри лесни издржливост и флексибилност.adidas е име кое се залага за извонредност во сите сектори на спортот низ целиот свет.Визијата на компанијата основачот на Адолф Dassler стана реалност, и својата корпоративна филозофија е водечки принцип за наследник генерации.Идејата беше толку едноставно како што беше брилијантен : да се обезбеди секој спортист со најдобрата можна опрема.Сето тоа започна во 1920 година, кога Ади Dassler го направи своето прво чевли со користење на неколку материјали кои се достапни по Првата Светска Војна.Денес, adidas палета на производи се протега од чевли, облека и додатоци за кошарка, фудбал, фитнес и обука за авантура, патека и голф.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

adidas женска Трка Работи за Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

adidas женска Трка Работи за Чевли

100% Кожа Текстил.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.adidas квалитет.Увез

DEN 1078.80
ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за време

DEN 2158.80
Nike Women ' s Воздух Vapormax Плус
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Nike Women ' s Воздух Vapormax Плус

sku=ao45506038 Најк ги комбинира старите и нови со Nike Air Vapormax Плус.Овој хибриден модел е изграден со соодветен д

DEN 8880.00
ASICS на Мажите Гел-Nimbus 24 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Мажите Гел-Nimbus 24 Трчање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран мрежа горниот обвива на н

DEN 3480.00
Nike Women ' s Фитнес Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Nike Women ' s Фитнес Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.На Најк во сезоната обука че

DEN 960.00
ASICS на Мажите Гел-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Мажите Гел-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Пена единствена.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за

DEN 1968.00
adidas женска Трка Работи за Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

adidas женска Трка Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа Текстил.Увезени.Синтетички ед

DEN 1078.80
chaqlin Дами Девојки Дише Обичните Патики Мода Лесни Спортски Тенис Работи Одење Чевли Жените Станови Секојдневен
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

chaqlin Дами Девојки Дише Обичните Патики Мода Лесни Спортски Тенис Работи Одење Чевли Жените Станови Секојдневен

Материјал : Mesh Горниот + ЕВА Единствена(горниот дел е мрежа со дупки, не е мазна).Функција : Дише мрежа гор

DEN 1821.60
ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Жените ГЕЛ-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за време

DEN 2158.80
Nike Women ' s Фитнес Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Nike Women ' s Фитнес Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.На Најк во сезоната обука че

DEN 960.00
ASICS на Мажите Гел-Kayano 27 Трчање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ASICS на Мажите Гел-Kayano 27 Трчање

Синтетичкиимрежа.Увезени.Пена единствена.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Технологија Амортизирање Систем Attenuates шок за

DEN 1968.00
Најк машка Трка Работи за Чевли
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Најк машка Трка Работи за Чевли

Гумен ѓон.Роден од сојузот помеѓу удобноста на спортски чевли и субверзивна карактер на Лондон ритла ку

DEN 1299.36
chaqlin Женска Патот Трчање Модерен Отворено Крстот Тренер Спортски Удобност Патики Мрежа Дами Девојки медицинска
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

chaqlin Женска Патот Трчање Модерен Отворено Крстот Тренер Спортски Удобност Патики Мрежа Дами Девојки медицинска

Материјал : Mesh Горниот + ЕВА Единствена(горниот дел е мрежа со дупки, не е мазна).Функција : Дише мрежа гор

DEN 2102.40