• Неодамнешно
Градина На Уметност Сребро Рачни Салон Barbers Фризери Квадратен Облик Огледало со Дршка Рачка

Градина На Уметност Сребро Рачни Салон Barbers Фризери Квадратен Облик Огледало со Дршка Рачка

Buyers rating:
DEN 216.00

Количина на стоки

ЗА ЈАСЕН ПРЕГЛЕД; Големи јасно огледало идеален за било која фризери, barbers или дури и за домашна употреба.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН; едноставен, но професионален изглед вклучувајќи рачка за лесно користење.МЕРЕЊА; огледалото е околу 8*15cm широк Во Квадратен Облик.Произведени со строго стандарди.Сребрена боја се вклопува во нејзината убавина.Ова рачно огледало е совршен облик и големина за да се види коса од сите агли.Исто така е корисна за да се применуваат и да се провери вашата шминка.Огледалото е околу 15cm Долго со рачка, и опкружен со силна пластика работ да се спречи оштетување.Овој висок квалитет шминка кој е идеален за домашна и професионална салон употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,

На суетата огледала се направени од висококрај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изра

DEN 359.76
Плоштад Сребрена Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало Двострано
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Плоштад Сребрена Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало Двострано

Компактно Огледало : Ова е Мини плоштад Огледало двострано со 2 X зголемување Огледало Виткање Огледало

DEN 551.76
Дома бањата производи Антички Рачно Огледало, Огледало Шминка Мала Рачка Огледало Виткање Преносни Метални Преносни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Антички Рачно Огледало, Огледало Шминка Мала Рачка Огледало Виткање Преносни Метални Преносни

На суетата огледала се направени од висококрај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изра

DEN 628.80
Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дома бањата производи Гроздобер Врежан Метал се Зголеми Огледало Шупливи Шминка Огледало Рачен Пренослив Огледало,

На суетата огледала се направени од висококрај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изра

DEN 432.00
Круг се Зголеми Злато Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало Двострано
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг се Зголеми Злато Компактно Огледало Шминка Огледало Виткање Преносни Рака Огледало Мини Џеб Огледало Двострано

Компактно Огледало : Ова е Мини Круг Огледало двострано со 2 X зголемување Огледало Виткање Огледало Коз

DEN 1972.80